Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 71

Thread: Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Server
    CLA01
    Ekstra, 4x wiecej Szczescia u Rycka niz u Kleryka, ale tylko o 12% wieksza szansa na kryta i o 14% wieksza premia do dmg, uzycie potek bez straty ruchu. Zabierzcie Ryckowi jeszcze ten jeden ruch i jeden slota wojska bo Kleryk wciaz nie daje sobie rady.

Kiedy kolejna aktualizacja?

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Zróbcie sobie kleryka, ja też zaczynałam ryckiem jak gra była easy dobiłam tam ileś leveli potem nie dało się grać i zrobiłam kleryka, fabułę przeszłam sama, teraz czas na nekro, bo ani w pvp mi się nie chce bawić ani w kółko tłuc tygodniowych.

Gra jest tak beznadziejna, że po zdobyciu 30 lvl i przejściu fabuły nie ma nic do roboty.

A i pomysł dla twórców, nie spierdzieliliście jeszcze tylko nagród za zadania gildyjne, więc do pracy !! Czas start

Server
    CLA01
    Nie wiem, czy to zamierzone działanie, czy też nie, ale:
    gram Nekropolią - użyłem posiłków, ilość jednostek zwiększyła się, wszystko ok. Natomiast po użyciu "klątwy zaświatów", przybyło również jednostek w oddziale, w którym wezwałem posiłki...

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by allegro997 View Post
    Ja mam jeszcze taką sugestie po której już wcześniej pisałem aby "wchodząc" do miasta i odbierając np drewno czy też metal zmienić miejsce położenia /usunąć dodatkowych budowniczych za 3k pieczęci -ewentualnie klikając przez przypadek tak jak to było w moim przypadku aby taki zakup był potwierdzony że na pewno chcesz go dokonać.Bo ja niechcący kliknąłem na tej ikonie i zakupiło mi budowniczych którzy i tak nic mi nie dają (+3)drewna a 3k pieczęci poszło czyli przeszło 12 zł.Ciekawe czy jest możliwość zwrotu tych pieczęci oczywiście usuwając tych robotników których omyłkowo zakupiłem-sądzę jednak że odpowiedź będzie na nie ale jednak wole się zapytać.

mialem podobnie, jak napiszesz do supportu to ci odpowiedza że taka operacja (cofniecia) jest nienmożliwa, a pieczeci nie oddaja, rade: być bardziej uważnym
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    Czemu twórcy gry nie usuną całkiem rycerza z gry ? Sorki w sumie już to zrobili! to gó..no a nie gra w której jednych się faworyzuje a drugich ciągnie na dno. Czy twórcy grali kiedy kol-wiek rycerzem bo widać że nie wiedzą że taką klasę postaci stworzyli.

pozdrowienia dla Inteligentów z Ubisofta

Server
    CLA01
    Ile etapów jest na arenie zmagań?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Quire View Post
    Ile etapów jest na arenie zmagań?
    24

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    a'propos
    moze by tak sie wziac za dzialanie czarow , bo niektore zwoje sa zarezerwowane dla magow tylko ... rycek nie ma mozliwosci ich uzyc , tj rzuci zwoj ale on przestanie dzialac zanim bedzie z niego korzysc ... zrobicie cos z tym czy tak ma byc

Server
    CLA01
    Moja propozycja jest taka aby rycerze przystani mieli tylko 1 czar o nazwie kapitulacja. Co do wojska to zostawcie tylko kawalerzystów albo najlepiej zlikwidujcie mu wszystkie jednostki. Jest tak silny że starczy mu tylko ten jeden czar kapitulacja. Zresztą najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie rycerzy z gry.

Server
    CLA01
    Rycek jest w porządku - przynajmniej mój. Wymaga tylko dobrego kleryka do teamu
    A co do zmian zasadnicze pytanie - co z patentami które przepadły przy wyburzeniach wielopoziomowych budynków? Nakupiłem ich pełno a została lipa: wyburzenie budynku poziom dowolny dawało 1 (słownie: jeden) patent. A przecież patenty były kupione za pieczęcie zakupione za realną kasę.
    BeBe chcę je z powrotem natychmiast!

Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast