Results 1 to 2 of 2

Thread: Současné plnění úkolu: Ostre rozdily, Nikdy nerikej nic

Server
    CLA01

Současné plnění úkolu: Ostre rozdily, Nikdy nerikej nic

Zdravím,

výše zmíněné úkoly fungují následovně:

Ostré rozdíly: vygeneruje poblíž na mapě tři dvojice (azyl/nekro) vojáků, které musí hráč zachránit / najít. Většinou je pouze jedna dvojice hlídána některou z nepřátelských jednotek, kterou je potřeba nejdříve porazit.

Nikdy nerikej nic: zde je třeba porazit 3 x pokřivené jednotky, které hlídají trhlinu

A jde o to, že se mi jednou stalo, že se mi tyto úkoly spojily a vojáci z úkolu *Ostré rozdíly* byli vlídáni pokřivenou jednotkou z úkolu *Nikdy nerikej nic*, která normálně hlídá portál. Dopadlo to tak, že v samotném boji byli vojáci, které jsou musel ochránit před pokřivenými bytostmi a po jejichž záchraně se mi splnil úkol *Ostré rozdíly*, nikoli však už druhý úkol *Nikdy nerikej nic*. Tento druhý úkol již potom nešel splnit, jelikož už nikde nebyla třetí pokřivená bytost

Jako rychlé řešení bych viděl například ve vygenerovaní více pokřivených bytostí hlídajících portál (více jak 3).

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Napiš prosím na podporu a poskytni podrobný popis úkolu. Díky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO