Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Ztracené jednotky

gerchy's Avatar
    Server
    CLA01

Ztracené jednotky

dnes sem sel do najezdu... s plnou armadou svetic... mel jsem v kazdem policku 99 zlatych svetic nez sem se prihlasil do najezdu... vyhodilo me to... a mamal v kazdem policku po 18 ti sveticich... daval jsem 2x relog jstli to nei nahodou bugg.. a porad mam po 18 sveticich.... sere se to od 10ti k 5ti... co udrzba nebo patch tak je to cim dal horsi,,,,, zadna kompenzace tezko bude... to mam jak kkt ztracet cas tyden aybch nasbiral tu armu zpatky??, trochu na hlavu ne??

Server
    CLA01
    Sbiram krystaly jak MAGOR, abych o ne prisel vyhozenim ze hry

Server
    CLA01
    Prisel jsem se resením. Ty jednotky ti tam proste uvizly takze budes muset hodinu a půl čekat nez najezt bude u konce protože vyprší čas a nebo ti co jsou uvnitr najezd dokončí. Pokud ti ve všech slotech zustane par svetic tak se ti vrati, ale pokud do te doby das na misto jinou jednotku (treba strelce) tak se svetice nebudou mit kam vratit a permanentne se smazou. Snad to pomuze tem co "prichazeji o armu". :-)

gerchy's Avatar
    Server
    CLA01
    ok, diky, ja uz byl tak nasraty ze se mi to hnd nevrtilo tak sem tam dal obyc svetice a na druhy den se mi to vratilo ale zaplnili se mi jen 2 sloty kde sem zlate svetic jeste mel... takze i tak sem prisel o bandu zlatych.... nemaj to jeste vychytany se ani nedivim ze 80% dobrych znamych prestalo tuto hru hrat a to byli na 30+ lvlech... jen tomu porad davam sanci ze to bude lepsi.. ale asi marne jak to posledni tydny sleduji

Server
    CLA01
    Prý že kdyz napises na support tak ze ti je vrátí.
    Napsal jsem na support před 14ti dny a furt nic. Takže asi končím, horší podporu snad nikde nemaj.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Podpora pomůže, ale bohužel kvůli obrovskému množství žádostí na podporu můžete čekat klidně i 3 týdny. Až se k vám dostanou, určitě odpoví.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Máme jeden problém, nevieme nájsť 2 ženistov, jednoducho tam nie sú. Je to ..bug?.....

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Anarax View Post
    Máme jeden problém, nevieme nájsť 2 ženistov, jednoducho tam nie sú. Je to ..bug?.....
    Napiš na podporu s podrobným hlášením chyby. Díky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    taky se mi najdenou ztratilo několik desítek jednot... :/ jen tak...prostě zmizely... :O

Server
    CLA01
    Mě se to stalo 2x.Jenomže dneska už je to půl dne a jednotky se nevrátily. Sloty mám prázdné. Na podporu jsem psala tak snad se ozvou.

Page 1 of 2 1 2 LastLast