Results 1 to 6 of 6

Thread: Zmiana w formularzu zgłoszeniowym

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Zmiana w formularzu zgłoszeniowym

Drodzy Bohaterowie!

Tak jak sama gra, system pracy naszej obsługi klienta jest również przedmiotem stałego rozwoju, objętym procesem różnych regulacji. Na przykład: wielkość zespołu wsparcia technicznego jest dostosowana do ilość otrzymywanych od Was zgłoszeń i aktywności graczy w każdym kraju.

Dzisiaj chcemy Was poinformować o wprowadzonej zmianie dotyczącej obsługi klienta. Niektórzy z Was zauważą, że formularz zgłoszeniowy nie jest już dostępny. Zamiast formularza zobaczycie tekst zawierający dwa adresy e-mail, które można użyć, aby skontaktować się z naszym zespołem wsparcia technicznego.

Zmiany te zostały zastosowane w celu wyłonienia grupy, której członków nazywamy Wspieraczami, i którzy po wysłaniu zgłoszenia szybko otrzymają pomoc. Jako Wspieracz zobaczysz, że dawna forma zgłoszeniowa jest nadal dostępna i pozornie nic się dla Ciebie nie zmieniło.

Oczywiście, chcemy zapewnić, że wszyscy użytkownicy otrzymają odpowiedź i pomoc od naszego zespołu wsparcia technicznego, niezależnie czy są Wspieraczami, czy nie. Jednakże większym priorytetem będzie teraz to, aby gracze, którzy nas wspierają otrzymali rzetelną odpowiedź odpowiednio szybko.

Przez większość czasu, jeśli nie jesteście Wspieraczami, nie zauważycie różnicy w obsłudze.
    Informując Was o tej zmianie, chcemy, abyście mieli świadomość o sposobie naszego działania w momencie, gdy otrzymamy większą ilość zgłoszeń niż zwykle jest to przewidziane.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Pozdrawiamy,
    BB_Naerjan i zepsół Might & Magic Heroes Online
    Last edited by BB_Naerjan; 17.11.14 at 18:14.

Server
    CLA01
    a na jakiej podstawie będziecie wyłaniać "Wspieraczy"

Server
    CLA01
    Witaj heledore4!

Używając tego określenia, mamy na myśli osoby, które wsparły rozwój MMHO środkami pieniężnymi.
    Nie muszę jednak dodawać, że doceniamy wszelkie opinie i sugestie jakie od Was otrzymujemy, niezależnie od stanu płatności.
    Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem, które umożliwi naszemu zespołowi rozpoznać/wyłonić graczy, którzy są pomocni, dzięki czemu kwalifikują się do grupy "Wspieraczy". Gdy tylko znajdziemy techniczne rozwiązanie na oznaczenie graczy manualnie, każdy będzie miał szansę znaleźć się w tej grupie.
    Można będzie to osiągnąć m.in. poprzez pomoc innych graczom, udzielając konstruktywnych opinii, zgłaszając szczegółowo opisane błędy.

Podsumowując: Status „Wspieracza” można będzie osiągnąć nie tylko poprzez wkład pieniężny, ale również dzięki szeroko pojętemu wspieraniu gry i społeczności MMHO.
    Last edited by BB_Naerjan; 18.11.14 at 16:43.

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    granice waszej bezczelności są nieskończone

Server
    CLA01
    To ja się chyba kwalifikuje do wspieraczy bo wydałem już trochę kasy na Waszą grę z która ciągle są jakieś problemy ,nawet teraz non stop mam kod #12 a w zamian dacie mi status "wspieracza" dobre sobie a gdzie jakieś rekompensaty??Chociażby za odłamki które kupuje i jeszcze jedno przypuszczam że nie jestem odosobnionym przypadkiem który przez pomyłkę/niby z własnej winy/ ale zakupiłem jakiegoś wspieracza do produkcji drewna za 3k pieczęci,zrobiliście to chyba z premedytacją bo jak inaczej to wyjaśnić że po kliknięciu już zakupujesz,nawet idąc do sklepu i sprzedając cokolwiek POTWIERDZASZ że chcesz to sprzedać czy tez kupić.Warto się nad tym zastanowić.

Server
    CLA01
    Witajcie!

Miejcie na uwadze, że w trakcie trwania testów gry, mogą pojawiać się różnego rodzaju utrudnienia. Sukcesywnie usuwamy zgłaszane błędy. Jutro przeprowadzimy aktualizację, dzięki której powinniście odczuć pewną poprawę, ponieważ mamy zamiar wprowadzić nową wersję gry pozbawioną wielu błędów
    - czekamy na opinie po przerwie technicznej.

Problem z brakiem dodatkowego potwierdzenia przed wydaniem Pieczęci Bohatera został przekazany deweloperom gry. Na chwilę obecną nie posiadam informacji o decyzji dotyczącej dodatkowego potwierdzenia - poinformuję Was, gdy tylko taka zapadnie. Proszę, abyście pamiętali o tym jak funkcja ta jest zaprojektowana, aby uniknąć niechcianego zakupu.

W przypadku utraty jakichkolwiek przedmiotów w grze, proszę wysłać wiadomość z precyzyjnym opisem problemu, który mógł być przyczyną doświadczenia straty. Dodatkowo, proszę o podanie informacji jakie rzeczy konkretnie zostały utracone.
    Last edited by BB_Naerjan; 18.11.14 at 17:50.