Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Aktivní cech hledá nové aktivní členy

Server
    CLA01

Thumbs up Aktivní cech hledá nové aktivní členy

ahoj,
    jsme nově založený aktivní cech, který vznikl protože nás už nebavilo být v cechu kde něco dělalo jen pár lidí a zbytek čekal až budou hotové úkoly aby mohli shrábnout odměnu nebo se max ozvat když potřebovali pomoc.
    Aktivně se společně podílíme na plnění úkolů a společných nájezdů, začali jsme jako skupinka7 členu lvl 26-30. Jmenujeme se Angel__of__Darkness a naše jediná podmínka přijetí je Vaše aktivita. Je jedno jestli jste nekro nebo azyl nebo jaký jste level, šanci dostane každý. Jediné co nepodporujeme je pasivita, agresivita a neschopnost samostatného jednání
    V případě zájmu napište zprávu, budeme se těšit... Litei :-)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Držím pakce při náboru členů.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    necromant 30+3, relativně aktivní, mindless (to je nick, ne to že nejsem schopen samostatně jednat )
    chtěl bych nájezdy a nějakou nadstandardní aktivitu v tom smyslu, že když má někdo aktivního týdenního bosse, tak se zeptá ostatních, jestli se nepřidají apod
    PS: kdyžtak na pajik.jakubik@gmail.com, tam jsem k zastižení

Server
    CLA01
    děkuju, zatím se daří a máme super bandu :-)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    necromant 30+3, relativně aktivní, mindless (to je nick, ne to že nejsem schopen samostatně jednat )
    chtěl bych nájezdy a nějakou nadstandardní aktivitu v tom smyslu, že když má někdo aktivního týdenního bosse, tak se zeptá ostatních, jestli se nepřidají apod
    PS: kdyžtak na pajik.jakubik@gmail.com, tam jsem k zastižení
    nájezdy jezdíme spolu a aktivní bosse taky

Server
    CLA01
    Ahojky rád bych do cechu jsem zatim lvl 5 zachvilku 6 hraju za Azyl za klerika muj nick ve hre je Jirka5Cz .Aktivnej sem hlavne k veceru hrajuto tak 3 az 4 hodky vecer prezden nato moc casu nemam tak uvidim zda me vezmete .Jinak diky moc

Server
    CLA01
    Ahoj,hledám cech jsem lvl 19 nekromant..jsem tady několikrát denně a spolupráce není problém.Pokud byste měli zájem můj nick ve hře je EdRush.

Reply to Thread