Results 1 to 8 of 8

Thread: Drápy Namtaru: Zrádce na útěku (zásek)

Server
    CLA01

Drápy Namtaru: Zrádce na útěku (zásek)

Zdravim,

nevím, zda jsem někde něco přehlédl, ale prostě netuším, jak se dostat přes tuhle bažinu. Na mapě je jasně vidět cesta a vede mě tam i quest, ale prostě nevim, jak se tam dostat.

Dík za pomoc

Server
    CLA01

Server
    CLA01
    No musis mit splneny jeden q kde musis osvobodit jedno NPC ktere ti povi jak pres tato mista muzes cestovat ,jinak musis aktivovat takove ty pilire co mas vlevo dole na tom obrazku

Server
    CLA01
    aha díky, bohužel jsem žádnej podobnej quest nenašel míst kam můžu jít není moc, tak nevim kde by ten quest mohl bejt

Server
    CLA01
    už jsem se přes to nejspíš dostal tak ještě jednou díky

Server
    CLA01
    Ahoj, ktera NPC vam prosim zadala ukol, ktery te pres tohle prevedl a umoznil ti zpristupnit tuhle cast bazin? Jsem uz davno za kapitolou Drapy Namtaru a nechapu jak jsem tenhle ukol preskocil a rad bych ho zpetne dodelal!!! Diky moc

Server
    CLA01
    Tahle cesta se zpřístupní až po zabití druhého Sandra a je jednosměrná odspodu obrázku.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    A zpristupni se tim i oblast Hlubiny? Ve vysledcich mam 1. kapitolu dokoncenou jen na 66 procent, protoze me chybi "Zlo v řetězech", ke kteremu vede podle vysledku dokonceni ukolu "Rozsireni zpravy". Nechapu, jak jsem tenhle ukol minul a nejde me ho nikde aktivovat. Nevis jestli to taky souvisi s tim druhym Sandrem? Diky!