Results 1 to 6 of 6

Thread: odłamek doświadczenia

Server
    CLA01

odłamek doświadczenia

Witam zgłaszam błąd że po dostaniu za zadania kolejnych odłamków doświadczenia nie można ich ułożyć w sakwie w jednym miejscu tylko są osobno.
    Dla przykładu w jednym miejscu mam 2 a w drugim 7. To są dwa zajęte miejsca. Proszę o naprawienie aby albo się układały na jednej pozycji albo żeby była opcja połącz/rozłącz elementy.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    A sprawdzałeś może, czy te odłamki są identyczne tzn. czy np. jedne nie są typu "mniejszy" a te drugie "zwykłe" lub czy nie mają innego działania?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Cześć!

@tomasztdi: Dziękuję za zgłoszenie problemu. Jeżeli odłamki są takie same, uprzejmie proszę o zrobienie zrzutu ekranu i zamieszczenie go w odpowiedzi na forum (w tym wątku) lub o przesłanie prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Witam
    tak odłamki są takie same, natomiast jakoś nie bardzo wiem jak zamieścić tu na forum zrzut ekranu który zapisałem w postaci jpeg

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    tomasztdi
    jakoś nie bardzo wiem jak zamieścić tu na forum zrzut ekranu który zapisałem w postaci jpeg
    Też miałem z tym problem. ( http://forum.cla.heroes-online.com/t...eenshot%C3%B3w )
    Pomimo, iż w FAQ jest ładnie wszystko opisane, w rzeczywistości tych funkcji nie ma. Nawet jeden z Modów miał zająć się "sprawą", ale widocznie mu zapał przygasł. W tej sprawie, kontaktowałem się również z Pomocą Techniczną i odpisali, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i mogę (za pomocą odpowiednich funkcji) dodawać do postów obrazki, a nawet mogę je wklejać bezpośrednio (do postów). To wszystko (niestety) mija się z prawdą, gdyż prawda jest taka, że nie da się tego zrobić od tak (np. przyciskiem), a jedynie używając zewnętrznych serwisów hostingowych.
    Tu masz napisane, jak to zrobić:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132468
    Pozdrawiam
    Last edited by semiangel; 14.11.14 at 20:38.

Server
    CLA01
    aby polaczyc odlamki czy tez zwoje mozesz najpierw sprzedac te 2 odlamki aby po chwili je odkupic, wtedy będą w jednym slocie, mozesz tez najpierw odlozyc do bajlifa , a później je zabrac