Results 1 to 8 of 8

Thread: Smoczy Poziom // Drugie Zdolności Bohatera

Server
    CLA01

Smoczy Poziom // Drugie Zdolności Bohatera

Witam,

Proszę o utworzenie "Zdolności skillów dla bohaterów z Smoczym Poziomem".

Mam na to 2 opcję.

1 opcja:

Przykładowo 6 skillów dla bohaterów smoczego lvl'a.

- Od danego poziomu 1-20

- Jest dostępne 6 skillów które na 20poziomie smoczego mamy do nich dostęp = zrobienie konkretnego balanse na to.. Albo co 3-4lvl'e 1 skill, albo inna opcja.

- Skille dodatkowe pomogą w rozgrywkach

- Skille muszą być na tyle potężne by robić solo każdego moba (praktycznie 90% mobów) bez strat, w zależności od gracza czy chce tracić wojsko czy gra strategicznie i 0 strat.

2. opcja:

- Można zakupić takie skille za np. 2500 pięczęci

- Skille są dostępne od 20 - 15lvl Smoka

Czyli 30+15 // 30+20

Co do skilli, nie mam żadnego pomysłu, więc możecie sie wypowiadać może ktoś to weźmie na poważnie i z czasem wprowadzi.
    (lecz napewno zdał by sie skill, 20%+ obrażeń dla każdej jednostki podczas bitwy na 2tury, itp.)

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Chcesz zrobić jeszcze większe p2w?

Server
    CLA01
    Dokładnie, lub chociaż coś by smocze rycerze były silniejsze od 30lvl'i.

Tutaj masz przykład,: http://prntscr.com/559y4z

- Można aktywować za realna walute (w grze) , więc takie coś można wprowadzić i na heroes i otwarcie tego za nie absurdalna kwote pieczęci.

Z tym że tam daje się za to EXP z poziomu bohatera, a teorytycznie podobna do heroes.

Server
    CLA01
    W sumie do konkretów dorzucam to gdyby pomysł nie wypalił to chociaż dodanie dodatkowego skilla/runy lub ataku.

http://prntscr.com/55a003

A zwiększenie mocy takowego ataku można np. dodać do dropu dla bohaterskich = Smocza pieczęć., którą możemy zwiększać dany skill do np. 5-10poziomu.
    (w tym mi chodziło że za exp, ale pozmieniali już)

Server
    CLA01
    To zdanie mnie rozbawiło: "Skille muszą być na tyle potężne by robić solo każdego moba (praktycznie 90% mobów) bez strat, w zależności od gracza czy chce tracić wojsko czy gra strategicznie i 0 strat"
    Już teraz wszystkie moby robi się bez strat więc ja bym tylko chciał żeby wydłużyli i utrudnili rozgrywkę

Server
    CLA01
    Chodziło mi o to by nie dali jakiegoś za przeproszeniem gó... skilla. Tamto wyżej dawało krytyke w trakcie 1 rundy na 100%.

Więc jako smoczy rycerz na małym poziomie ale miałbym taki nowy patent gdyby dodali np. używany w jakieś tam ramce w skillach dodatkowy smoczy skill "Poprawiający lub zwiększający krytyke na 10%" nie było by to całkiem złe, z tym że nie można go używać np. podczas walk PvP by wyrównać balans. Bo w sumie fakt, zabawnie zabrzmiało nie tylko ten mój tekst wyżej hehe.

Server
    CLA01
    No ja bym jedynie do pvp coś takiego dorzucił, na pve dodatkowe zdolności tylko jeśli zwiększą ilość wszystkich mobów razy 2. Ta gra jest już za łatwa więc każde dodatkowe zdolności, choć były by ciekawym dodatkiem, jeszcze bardziej ułatwią rozgrywkę co było by aż śmieszne

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Widze ze sie gralo w Legends Online Tu nie liczyl bym na takie zmiany ,za maly budzet w tym roku