Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 140

Thread: błąd #12

Server
    CLA01
    Coś nowego, przynajmniej dla Mnie.
    Po błedzie 12 od 30 min mam komunikat "twoje konta jest używane", nie da się wejsc do gry. Sprawdzane na dwóch kompach, w Firefoxie i Chrome:/

Server
    CLA01
    Zgłoś do supportu, bo samo nie przejdzie. Przerwa techniczna, która będzie w środę, powinna naprawić ten błąd (gra widzi Cię jako zalogowanego do gry, dlatego nie możesz się zalogować, ja tak mam od soboty).

Server
    CLA01
    Ile można?? Po każdej bitwie bład 12 teraz nawet zalogować się nie mozna - na dzień dobry 12 wyskakuje kurcze na zamknietej becie nie było takich jaj

Server
    CLA01
    Rozumiem, że to początki gry. No ale bez przesady. Dziś już 5 razy a gram może z 15 minut. 3 razy po walce i 2 razy w czasie przejścia z krainy do krainy. Z dnia na dzień jest coraz gorzej:/

Server
    CLA01
    Spójrzmy prawdzie w oczy, Polski serwer nie przewidział takiej liczby testerów.... A jak, także kod #12

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie,

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia. Postaramy się jak najszybciej znaleźć i usunąć źródło problemu.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan
    Żródło to tkwi w niewydolności serwera, więc proszę nie pisac bzdur, że Ktoś nad tym pracuje.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak to mówią? każdy sobie rzepkę skrobie.... czym różni się TUSK od Pracowników Ubisoftu??

Tusk gorzej ściemnia!!!

Server
    CLA01
    Zaczynam mieć powoli już dość tej gry, Kurwica mnie bierze gdy po każdej walce wyskakuje mi "dwunastka". Zróbcie z tym coś.

Server
    CLA01
    A ja nie wiem kiedy pogram mam komunikat twoje konto jest obecnie używane

Radziulo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja już zupełnie nic nie mogę zrobić. Co walka zawieszka, przed walką już to samo a po tym badziewnym błędzie #12 (a także innych) nie mogę wrócić do gry bo pasek ładowania stoi jak widły już nie powiem w czym. Gra przez te błędy stała się niestety kompletnie niegrywalna. Tracicie graczy na własne życzenie bo wiecie już o tym od jakiegoś czasu a mimo to nie widać poprawy. Marketingowy i prestiżowy strzał w kolano

Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast