Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 140

Thread: błąd #12

Server
    CLA01
    mogli by chociaż wyjaśnić co ten błąd znaczy a tu nic (

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    strasznie drazniacy , ciagle sie pojawia

Server
    CLA01
    Dzisiaj już 5 lub 6 błędów w 1h. Tak się nie da grać. To samo było w każdej grze ubi. Kupa błędów, restarty serwerów i zero komunikacji z graczami. Ja rozumiem błędy się zdarzają ale brak komunikacji to po prostu dyskwalifikacja. Konkurencja duża i jeśli ktoś przestanie teraz grać to już pewnie nie wróci. Tak jak ja nie wróciłem do Anno czy Settlersów.

Radziulo's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie teraz wyrzuciło 2 razy z rzędu. Max mam 2 walki 'przerwy' i znowu #12. Pewnie będzie tłumaczenie, że to beta ale skoro nie naprawili tego od początku otwartej mimo, iż o tym wiedzą to coś jest tu nie tak. Grałem w zamkniętą i mi zwyczajnie szkoda olać ale ilu nowych graczy się odbiło od zabugowanej gry? A gadanie, ze serwery przeciążone też nie ma sensu bo dzieje się tak o każdej porze dnia i nocy. No chyba, że limit wynosi 50 graczy online

Server
    CLA01
    To już się robi chore i niedopuszczalne, #12, #20 kompletnie brak warunków do gry, a o jakiejkolwiek rekompensacie za te błędy, gracze pewnie nie mają co marzyć.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Radziulo View Post
    Mnie teraz wyrzuciło 2 razy z rzędu. Max mam 2 walki 'przerwy' i znowu #12. Pewnie będzie tłumaczenie, że to beta ale skoro nie naprawili tego od początku otwartej mimo, iż o tym wiedzą to coś jest tu nie tak. Grałem w zamkniętą i mi zwyczajnie szkoda olać ale ilu nowych graczy się odbiło od zabugowanej gry? A gadanie, ze serwery przeciążone też nie ma sensu bo dzieje się tak o każdej porze dnia i nocy. No chyba, że limit wynosi 50 graczy online
    Ja gram (grałem?) od 1 lipca, skończyłem fabułę, wbiłem ten 30 poziom i w zasadzie klepałem tylko z gildią week bossy i bossy fabularne. Ciężko olać tyle poświęconego czasu, ale nienaprawianie błędów to już jest przesada. #12 praktycznie co walkę, jak masz szczęście to Ci dorzuci jeszcze kilka razy #20 w międzyczasie. A jak już masz super szczęście to Ci wywali komunikat "to konto jest obecnie używane" i masz pograne.
    Nowi gracze się odbijają od gry, a starzy tylko przeklinają i też powoli odchodzą od gry.

Server
    CLA01
    oooo po 5 min czekania na zalogowanie (prawie koniec paska wgrywania) wyskoczyla kolejka buahahaha 1650 pozycja i kilka godzin czekania

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    O a już myślałam, że tylko mi komunikat z kolejką wyskoczył Dzisiaj to jakieś kombo jest: najpierw błąd #12, potem konto używane, a teraz kolejka z 516 pozycją i niby 20minut czekania, w które nie chce mi się wierzyć. Coraz lepiej.

Radziulo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kiper666 View Post
    oooo po 5 min czekania na zalogowanie (prawie koniec paska wgrywania) wyskoczyla kolejka buahahaha 1650 pozycja i kilka godzin czekania
    Nie masz co czekać nawet (chociaz kolejka niby zmniejsza sie o wiele szybciej). Poczekałem chwile i co? #12
    A teraz mam to:
    Niestety wystąpił błąd. Nasza sekcja techniczna czuwa. Spróbuj odświeżyć stronę, mamy nadzieję, że ten problem się nie powtórzy.
    Zespół Might & Magic Heroes Online

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    U mnie też kolejka zakończona kolejnym błędem #12, po czym gra zamiast przeładować się na stronę główną pokazuje, że "witryna niedostępna". Fatality.
    Serwery wariują.... :P

Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast