Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 140

Thread: błąd #12

Server
    CLA01

błąd #12

Zgłaszam wystąpienie (kilkukrotnie) błędu #12, za każdym razem zaraz po skończonej bitwie. Po pojawieniu się błędu następuje rozłączenie z serwerem.

Server
    CLA01
    NIestety też dziś tego doświadczyłem po walce wyskakuje ten błąd i wywala z gry po pojawieniu się tego kodu,a co najgorsze teraz wogóle nie mogę wejść do gry bo na dzień dobry to okno z błędem mi wyskakuje,naprawcie to szybko.

po 5 relogach w końcu do gry mogłem wejść

btw: nie walczcie tam gdzie broni się flisaka,walka tam właśnie to powoduje.
    Last edited by Adik; 04.07.14 at 21:36.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie,

dziękujemy za Wasze zgłoszenia. Każdy wykryty przez Was błąd zostaje analizowany i usunięty. Czasem jednak może to wymagać więcej czasu, więc prosimy o cierpliwość, jeśli natraficie na błąd ponownie.

Pozdrawiam
    Last edited by BB_Naerjan; 10.07.14 at 11:26.

Server
    CLA01
    Witamy
    kod błędu #12 mi wyskakuje po zakończonej bitwie. Już kilka razy.

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra zmieniła się w open betę i mam wrażenie serwer nie wyrabia, średnio co dwie trzy walki mam kod 12 i do widzenia, znowu logowanie trzeba odpalać
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Server
    CLA01

Angry

To samo już dwa czy trzy dni po 3-4 walkach wyskakuje mi błąd #12,gra strasznie zaczyna lagowac,ogólnie jest gorzej niż na becie.

Server
    CLA01
    zgłaszam błąd kod błędu #12, po ponownym zalogowaniu nie działa czat, muszę zamknąć przeglądarkę i wejść po raz drugi aby wróciło wszystko do normy, od paru dni się tak dzieje, błąd występują kilka razy dziennie

Server
    CLA01
    kod #12 a do tego jak chce wbic na nowo wyskakuje komunikat nieprawidlowy kod. wprowadz ponownie prawidlowy. gdzie gram juz od 2 tyg i nagle to...

Server
    CLA01
    błąd #12, za każdym razem po skończonej bitwie. Po pojawieniu się błędu następuje rozłączenie z serwerem.

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    Dobra to już nie jest śmieszne. Wczoraj wieczorem #12 co walkę, dziś już jest "lepiej bo tylko co dwie -do czterech, ale i tak nawet jak na betę jest to przeginka
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast