Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: HMaMO na tabletu

Server
    CLA01

HMaMO na tabletu

Ahojte,

mate nekdo zkusenosti s touto hrou na tabletu?
    Mam Lenovo IdeaTab A10-70 a samozrejme vim, ze flash player jiz nadale neni na androidu podporovan, a tak otazka, zda se nekomu nebo nejak podarilo rozchodit?

S uctou
    Boldar
    Last edited by Boldar; 01.07.14 at 18:48.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj Boldare.

Bohužel to nejspíš nepůjde, hra vyžaduje minimálně Flash 11.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    To je, ale zvlastni, protoze posledni verze Flash playeru je 11.1.xxx.

Server
    CLA01
    Ahoj zrovna se s tím trápím na galaxy tab 3, podle doporučení na fórech mám dolphin browser, flash zaškrtnut, nainstalován flash 11.1.115.34, checkovací stránky flash normálně vidí, hra mi bohužel vyhazuje oznámení, že žádný flash nainstalován není, settleři flash poznají, ale odmítají s tím, že se jedná o zastaralou verzi. Jinak Settlers jsem rozběhal s photon browserem, ale jinak je to hrozně otravný prohlížeč, už jsem ho zrušil...

Edit - tak jsem to nakonec rozběhal - stačilo nainstalovat Puffin free browser z google play a světe div se, je to na tabletu docela hratelné, ovšem komp je komp
    Last edited by Balkon; 25.07.14 at 19:14.

Server
    CLA01
    Ahoj všichni co se pokousite rozjet Heroes online na tabletu.. Ani poslední příspěvek mi nepomohl ptz. Při pokusu o spuštění hry z puffin browser hlásí že jde o časově o ezenou verzi a chce to poplatek.. Škoda.. Doufám ze se to podari nějak rozjet.

Server
    CLA01
    Co vim, tak oficiálně podpora pro tablety v této hře zatím není... Takže i když se to podaří rozběhnout, tak není záruka že to tak bude navždy.

Server
    CLA01
    zkuste to v mozzile sni jsem nemel problem rozjed flash na telefonu btw mam takove tuseni ze zrejme i kdyz to rozjedete tak stejne neco podstatnyho ve hre nebude fungovat .. leda s mysi pres OTG

Reply to Thread