Results 1 to 2 of 2

Thread: Bohaterskie bitwy

Server
    CLA01

Bohaterskie bitwy

Witam wszystkich graczy.
    Przeglądając forum dało się zauważyć, że gracze lvl 30+ narzekają na dropy z bohaterskich bitew. Myślałem, że to kwestia szczęścia, dopóki nie zacząłem ich robić.
    Na 30 bitew tylko raz wpadł mi artefakt warty uwagi ale i tak słabszy niż te, które posiadam aktualnie. Reszta to chłam. Złoto, ruda i drewno - głęboka przesada i żenada.
    Na chol*** mi taki badziew??? Mam magazyny rozbudowane i pełny zapas surowca, więc z bitew, w których tracę czasem sporo jednostek nie dostaję nic! Czy tak to miało wyglądać? Poza tym dostałem kilka mikstur 80, kilka zwojów, których nie używam (te lepsze trzeba kupić w sklepie za klejnoty...). Moim zdaniem jeśli dajecie surki to powinny wpadać kryształy. Jeśli zwoje to takie których nie ma w sklepie, jeśli artefakty to lepsze niż aktualnie.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na lepsze warunki gry

Server
    CLA01
    Bohaterskie bitwy już dawno zeszły na przysłowiowe psy,no cóż identyczny drop można uzyskać ze zwykłych bitew,pisali że naprawiają to jakieś kilka tygodni temu,gówno prawda,nic się nie zmienia.