Results 1 to 7 of 7

Thread: Walka z Sandro

Server
    CLA01

Walka z Sandro

Mam problem w walce z Sandro gdyż wcześniej jak walczyłem z nim w pierwszej rundzie to wszystko było okej ale jak przechodziłem do drugiej rundy to mnie 3 razy wywaliło z walki, odczekałem chwile i znowu to samo. było to kilka dni temu i dzisiaj to samo się stało tylko ze już przed pierwsza runda tej walki. Pokazało mi chyba coś w stylu błąd serwera nr 28 lub 30 (teraz dokładnie nie pamiętam) Pozdrawiam.

Server
    CLA01
    Mam podobny problem, od tygodnia próbuje przejsc Sandro a po 2 rundzie mnie wywala. Mojego towarzysza tak samo. Co się dzieje?

Server
    CLA01
    a ja w ogóle nie mam Sandro już to kilka razy zgłaszałem i nic żadnej reakcji dobrze że nie kupiłem pieczęci

Server
    CLA01
    wlasnie ja tez nie mam od parwie 2 tygodni sandra i jak tu zaliczac misje

kirkus132
    Guest
    a spróbujcie robić z kimś, zwłaszcza ci co nie mająmisji

kirkus132
    Guest
    jeszcze słowo, wiecie ten boss jest najlepszy jakiego spotkacie zarówno I jak i II raz dlatego nie można go pokonać, skoro go pokonujecie w pierwsze jrundzie to was wywala żeby go nie można było pokonać, fuvk logic

Server
    CLA01
    mi wczoraj wyszło bezproblemowo bez żadnych głupot jak czyszczenie cache ale robiłem sam (rycek nekro) - dawno się tak gra nie cieszyłem jak kiedy się zaczął 3 etap zamiast ekranu o błędzie.... ok jak się walka ukończyła byłem bardziej zadowolony