Liga -do czego to sluzy sie pytam( jestem w lidze poczatkujacych z winy buga nie dostalem ani jednego punktu sezonowego w ostatnim sezonie mimo ze uczestniczylem w pvp zarowno w godzinach w ktorych powinno ich byc wiecej jak i poza,w nowym sezonie dostaje graczy z tzw wyzszej ligi) skoro juz robicie podzial niech to sluzy czemus.
Opcja odrzucenie walki po znalezieniu przeciwnika powinna byc zlikwidowana,ponad 2 godziny prubowalem nawiazac walke ale non stop ktos odrzucal wyzwanie pewnie dlatego ze byl ustawiony z innymi graczami ktorzy robia efekt push-upu bez strat.
NIewiem czy tez macie takiego buga ale u mnie wystepuje a mianowicie osiagnalem range 12 a nie dostalem osiagniecia za wbicie 1szej.
Wieksza nagroda dla pokonanego jak i zwyciezcy,ci z ranga powyzej 10 wiedza o czym mowa ,oboje gracze traca wiekszosc armi a nagroda nie rekompensuje nawet 10% straconych jednostek o pokonanym nie wspomne ktory traci wszystko i praktycznie nic z tego nie ma no to takie cos bardzo zniecheca ludzi do pvp i z dnia na dzien coraz ciezej znalezc przeciwnika.Wczoraj udalo mi sie rozegrac 2 walki na 6 godzin szukania-porazka.