Results 1 to 9 of 9

Thread: Gra zablokowana

Server
    CLA01

Gra zablokowana

Witam

gra sie zawiesila w czasie walki , od 2 dni wczytuje do 90% i nic stoi tak godzinami co zrobic do pomocy juz napisalem i nic zadnej odpowiedzi

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    poczekaj tydzień może dwa tygodnie i Ci odpowiedzą.
    Albo napisze Pani BB_ , z uwagi na wiele zgłoszeń prosimy cierpliwie czekać na odpowiedź
    Rycerz Przystani 30 + 13

JEDEN WIELKI CYRK

Server
    CLA01
    tak myslalem to samo bylo w TSO jak cos sie zwalilo to zawsze byla odpowiedz po tygodniu albo 2

a w nagrode ze nie moglem grac uruchomia mi gre super firma

ale Dzieki za odpowiedz

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dzisiaj o godzinie 14:00 zostanie wprowadzona łatka do gry, która ma na celu zapobiec dalszemu występowaniu problemów z logowaniem.
    @SEBASZU22: Zanim założysz nowy wątek, zalecam upewnić się, czy temat nie został już otworzony przez innego użytkownika. Pozwoli to zachować większą przejrzystość na forum.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Dzisiaj o godzinie 14:00 zostanie wprowadzona łatka do gry, która ma na celu zapobiec dalszemu występowaniu problemów z logowaniem.
    @SEBASZU22: Zanim założysz nowy wątek, zalecam upewnić się, czy temat nie został już otworzony przez innego użytkownika. Pozwoli to zachować większą przejrzystość na forum.
    A ja sie pytam jaka bedzie rekompensata za stracony czas, jednostki, zasoby, PB, levele postaci,

Server
    CLA01
    Witam, bo już miałem zakladać tego typu problem z konkretnym info.

@BB_Naerjan, jeśli łatka dopiero wprowadzona zostanie o godzinie 14:00 dlaczego od godziny 12:30 nie mogę się zalogować do gry?

Informacje dodatkowe:

Sprawdzałem już 3 przeglądarki, comodo browser, opera, firefox (przed zalogowaniem czyszczenie pamięci cache flash + czyszczenie cookies itp z przeglądarek)

Zainstalowałem nawet platforme "Uplay" z najnowsza wersją, logując się przez waszą platforme, nic nie pomaga.
    (pomogło tylko tyle, że doszłem w logowaniu do wyboru bohaterów - Exer 30lvl) - po kliknięciu pada flash.

Ktoś powie że to wina internetu - bzdura totalna! Jak na 6mb chodziło idealnie i płynnie od 2tyg. , od 4dni są cyrki w trakcie bitew (a logowanie miałem zawsze płynne, nawet gdy inni gracze mieli problem z logowaniem, to dzisiaj mnie dopadł ten problem!)

A jeśli prawdą jest ten temat :

http://forum.cla.heroes-online.com/t...3690#post23690

To za stracony czas itp. podziękuje za gre. 30lvl'a i 5 legend mi nikt nie zwróci nie mówiąc o prawie całym rozbudowanym zamku w Czarnolesie. lecz to moja opinia.

Próbowałem na innym sprzęcie się zalogować - laptop z karta GTX etc. i po formacie = gdy się loguje na gre , niebieski ekran w trakcie wczytywania jakiś badziewnym reklam (u siebie mam addblock'a to nie musze ich czytać)

Sprawa dawno na supporcie od 4dni, dziś dopiero dostałem konkretne info że objawy moje się potwierdziły w 50/50 %, i że Support wprowadzi za niedługo konkretną naprawe.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Exer View Post
    Witam, bo już miałem zakladać tego typu problem z konkretnym info.

@BB_Naerjan, jeśli łatka dopiero wprowadzona zostanie o godzinie 14:00 dlaczego od godziny 12:30 nie mogę się zalogować do gry?

Informacje dodatkowe:

Sprawdzałem już 3 przeglądarki, comodo browser, opera, firefox (przed zalogowaniem czyszczenie pamięci cache flash + czyszczenie cookies itp z przeglądarek)

Zainstalowałem nawet platforme "Uplay" z najnowsza wersją, logując się przez waszą platforme, nic nie pomaga.
    (pomogło tylko tyle, że doszłem w logowaniu do wyboru bohaterów - Exer 30lvl) - po kliknięciu pada flash.

Ktoś powie że to wina internetu - bzdura totalna! Jak na 6mb chodziło idealnie i płynnie od 2tyg. , od 4dni są cyrki w trakcie bitew (a logowanie miałem zawsze płynne, nawet gdy inni gracze mieli problem z logowaniem, to dzisiaj mnie dopadł ten problem!)

A jeśli prawdą jest ten temat :

http://forum.cla.heroes-online.com/t...3690#post23690

To za stracony czas itp. podziękuje za gre. 30lvl'a i 5 legend mi nikt nie zwróci nie mówiąc o prawie całym rozbudowanym zamku w Czarnolesie. lecz to moja opinia.

Próbowałem na innym sprzęcie się zalogować - laptop z karta GTX etc. i po formacie = gdy się loguje na gre , niebieski ekran w trakcie wczytywania jakiś badziewnym reklam (u siebie mam addblock'a to nie musze ich czytać)

Sprawa dawno na supporcie od 4dni, dziś dopiero dostałem konkretne info że objawy moje się potwierdziły w 50/50 %, i że Support wprowadzi za niedługo konkretną naprawe.
    @Exer: Prawdopodobnie nie mogłeś zalogować się do gry z powodu tych samych problemów, które usunęliśmy podczas przerwy technicznej. Innymi słowy: przerwa była zadedykowana naprawie błędów, które powodowały utrudnienie dostępu do gry oraz zawieszanie się walki.

Pozwól, że odniosę się do drugiego tematu, który zamieściłeś w swoim poście - osoby, które doświadczyły utraty poziomu, proszone są o kontakt z obsługą techniczną. Spadek ten nie jest nieodwracalny i jak dotychczas w 100% przypadków udało się przywrócić stan wyjściowy.

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem z logowaniem już od kilku dni , dochodzi do około 80 proc. i staje. czytałem żeby czekać ale jak długo można ?

Server
    CLA01
    Nie działa czat. Wyświetla się komunikat: "Nie podłączony". Jakaś rada, a może to jeszcze nie do końca naprawione błędy?