View Poll Results: Którą opcję uważasz za lepszą?

Voters
322. You may not vote on this poll
  • 1. Chcę zmiany w balansie "Ptaka Gromu" teraz.

154 47.83%
  • 2. Nie chcę zmiany teraz. Chcę nową wersję "Ptaka Gromu" przy okazji kolejnego wydarzenia.

168 52.17%
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 138

Thread: Głosowanie - Jednostka: "Ptak Gromu"

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Głosowanie - Jednostka: "Ptak Gromu"

Drodzy Bohaterowie!

Ci z Was, którzy mieli okazję zagrać "Ptakami Gromu" mogli zauważyć, że siła zdolności "Łańcuch Błyskawic" skaluje się wraz ze statystykami magii Bohatera. Sprawia to, że wszyscy Bohaterowie (a głównie Magowie) z wysokimi statystykami, mogą zadawać ogromne obrażenia wrogom, używając tej unikalnej zdolności.

Skutkiem czego:
    - "Ptak Gromu" jest niemal bezużyteczny dla Bohatera Mocy - niezbyt silnego w magii.
    - Bohater Magii jest faworyzowany, ponieważ dysponuje jednostką, która staje się coraz silniejsza wraz ze wzrostem statystyk Bohatera.

Utrzymanie tej, jakkolwiek nierównej sytuacji nie jest naszą intencją, dlatego chcemy nieco zmienić działanie jednostki "Ptak Gromu".
    Aby mieć jasny obraz tego, które rozwiązanie byłoby dla Was satysfakcjonujące, postanowiliśmy przeprowadzić ankietę, w której możecie zagłosować, jaką decyzję powinniśmy podjąć w tej kwestii.

Proponujemy dwa rozwiązania:

1 opcja: Zmienimy balans "Ptaka Gromu" najszybciej jak to możliwe, aby skalował się do statystyk mocy zamiast magii.
    2 opcja: Nie wprowadzimy żadnych zmian w jednostce "Ptak Gromu". Jednakże, z kolejnym wydarzeniem uruchomimy nową - poprawioną wersję tej jednostki.

Prosimy o oddawanie głosów do godziny 12:00 w poniedziałek 10 listopada 2014.

Dziękujemy za wzięciu udziału w ankiecie,
    BB_Naerjan i zespół Might & Magic Heroes Online
    Last edited by BB_Naerjan; 05.11.14 at 17:12.

Server
    CLA01
    Najpierw to Prosze o zajecie sie Problemem logowania bo połowa graczy nie moze grac!!!!

Server
    CLA01
    Szanowna Pani BB_Naerjan,

Myślę - jak wielu, wielu innych graczy, że teraz powinniście mieć inne problemy na głowie niż ankiety nt. Ptaków Gromu (pytanie w ankiecie jest retoryczne).
    Myślę, że sen z oczu winien Wam spędzać opłakany dostęp do gry i wieczne zawisy w walkach - to jest aktualnie najbardziej uciążliwa rzecz w grze.

Ale PR zagrywka fajna. Nie dajemy sobie rady z bugami po ostatniej zmianie, nie możemy już chować głowy w piasek - zalecenia o ciasteczkach już nie przejdą, na forum rwetes, to... rzućmy graczom jakiś ochłap aby stworzyć wrażenie, że dbamy o nich/liczymy się z ich uwagami/wnioskami.

Na życzenie mogę na szybko sporządzić listę dotychczasowych zgłoszeń graczy które to zostały kompletnie olane.

Server
    CLA01
    Opcja 1

Server
    CLA01
    opcja 1:P

Server
    CLA01
    opcja nr 3: jak najszybciej odblokujmy konta graczy którzy nie mogą sie zalogować,

podobnież wystarczy prosty restart ale to chyba za duży problem bo o naprawie tego błędu i naprawie zawiasów podczas walki to nie śmiem nawet myśleć

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Podzielam zdanie Marianescu.

Dla mnie moglibyście te ptaki z gry wywalić bo to i tak pay2win...

Zajmijcie się tym co istotne... a jak już w końcu widzicie jakiś brak balansu - O WOW - to może w końcu dacie mi itemy dla rycka, których w grze NIE MA?

Server
    CLA01
    opcja 1

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Przynajmnie dla mnie, oprócz już wcześnie wspomnianych (przez moich poprzedników) problemów i osobom na podobnym levelu
    Ci z Was, którzy mieli okazję zagrać "Ptakami Gromu" mogli zauważyć, że siła zdolności "Łańcuch Błyskawic" skaluje się wraz ze statystykami magii Bohatera. Sprawia to, że wszyscy Bohaterowie (a głównie Magowie) z wysokimi statystykami, mogą zadawać ogromne obrażenia wrogom, używając tej unikalnej zdolności.

Skutkiem czego:
    - "Ptak Gromu" jest niemal bezużyteczny dla Bohatera Mocy - niezbyt silnego w magii.
    - Bohater Magii jest faworyzowany, ponieważ dysponuje jednostką, która staje się coraz silniejsza wraz ze wzrostem statystyk Bohatera.
    A czy w takim razie fakt, że siła pozostałych jednostek, również magicznych, jest zależna o Mocy, której Magowie z założenia mają mniej, nie jest w analogiczny sposób faworyzowaniem Bohaterów Mocy?
    Moja propozycja, jest taka: u Bohaterów Mocy - siła tego ataku, niech będzie zależna od współczynnika Mocy, analogicznie: u Bohatera Magii - zależna od współczynnika Magii. Wtedy przynajmniej dla Ptaka Gromu, będzie występowała równowaga, pomiędzy Mocą a Magią.

Server
    CLA01
    " Bohaterów Mocy - siła tego ataku, niech będzie zależna od współczynnika Mocy, analogicznie: u Bohatera Magii - zależna od współczynnika Magii. Wtedy przynajmniej dla Ptaka Gromu, będzie występowała równowaga, pomiędzy Mocą a Magią. " Popieram generalnie jak jest bohater magii to powinien wzmacniać zdolności wszystkich swoich jednostek w zależności od magii a jak mocy to hp i atak jednostek- proste i jasne ... ale oczywiście w MMHO to byłoby zbyt proste

Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast