View Poll Results: Którą opcję uważasz za lepszą?

Voters
322. You may not vote on this poll
  • 1. Chcę zmiany w balansie "Ptaka Gromu" teraz.

154 47.83%
  • 2. Nie chcę zmiany teraz. Chcę nową wersję "Ptaka Gromu" przy okazji kolejnego wydarzenia.

168 52.17%
Page 14 of 14 FirstFirst ... 4 12 13 14
Results 131 to 138 of 138

Thread: Głosowanie - Jednostka: "Ptak Gromu"

Server
    CLA01
    Przerażą mnie to co czytam jako oficjalne stanowisko dewelopera gry.

Niech ktoś z szacownego supportu ewentualnie Pani założy sobie standardowe konto i... pogra bohaterem - Wasze wypowiedzi świadczą o tym, że tego nie uczyniliście. Z grzeczności nie zakładam drugiej możliwości (są tylko 2) - że doskonale wiecie co się dzieje i traktujecie graczy jak skończonych idiotów-naiwniaków.

Będziecie wtedy mieć wszystko jak na dłoni, momentalnie i nie trzeba będzie wiecznie pisać "jeżeli problem się utrzymuje..." Ot, taka sonda.

Server
    CLA01
    Przykro mi, ale swoim zachowaniem już dawno wyczerpaliście cierpliwość i wyrozumiałość graczy. Na wymienione czynniki można liczyć gdy widzi się jakiekolwiek postępy - to warunek konieczny. Niestety ale widzimy coś całkowicie odmiennego - z dnia na dzień jest gorzej...

Server
    CLA01
    P.S.
    Przywróćcie edycję postów.
    Tylu graczy o to prosiło...
    Last edited by BB_Naerjan; 10.11.14 at 13:54.

Server
    CLA01
    opcja 1

Server
    CLA01
    opcja 1

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    bez znaczenia i tak i tak bedzie to 'niesprawiedliwe' zalezenie od punktu widzenia

zmiena natychmiastowa sprawi ze ludzie ktorzy wydali realna kase na zakup tychze przegietych w rekach maga jednostek poczyja sie oszukani

natomiast nie zmienianie tego sprawi ze ci co sie bawia w pvp nie beda mieli praktycznie zadnych szans przeciowko klerykowi z ptakami gromu

reasumuja nie glosuje bo nie lubie wybierac mniejszego zla

gdyby serwer testowy nie zostal zakniety przegiety skill ptakow gromow nie przedostalby sie na wersje 'life' i nie byloby potrzeby tejze ankiety

Server
    CLA01
    opcja 1

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu oraz za wyrażenie swoich opinii i sugestii.

Głosowanie zostaje zamknięte.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4 12 13 14