View Poll Results: Którą opcję uważasz za lepszą?

Voters
322. You may not vote on this poll
  • 1. Chcę zmiany w balansie "Ptaka Gromu" teraz.

154 47.83%
  • 2. Nie chcę zmiany teraz. Chcę nową wersję "Ptaka Gromu" przy okazji kolejnego wydarzenia.

168 52.17%
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 138

Thread: Głosowanie - Jednostka: "Ptak Gromu"

Server
    CLA01
    Bardziej żałosny chyba jest ten wpis.... Jak ktoś ma kaprys kupić pieczęcie i wydać na nowy kolor, strój, kryształy czy patenty to też napiszesz, żeby je usunąć? Ja osobiście i farmie i kupuję. Co z tego ? Niech zlikwidują taką możliwość to nie będzie takiego płaczu.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Judge_Dredd View Post
    Nie no świetnie, moja opcja jest taka, zwrot rtęci i możliwość wykorzystania jej w następnym evencie. Co mi teraz ptakach, jak zwykle zmiany po czasie, grunt ze juz nakupili ile trzeba.
    @Judge_Dredd:
    Zanim wprowadzimy zmiany, chcemy poznać Wasze opinie.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    -> Bemer3000 Jeśli Twój post, odnosił się do treści mojego (tego z 16:37), to przeczytaj uważnie, co pod spodem napiszę, a jeśli nie do moje, to dalej nie czyta (po prostu to "olej").
    Może dla Ciebie to bez znaczenia, bo pewnie jesteś jakimś 30+, u którego wspomniane błędy nie są widoczne. Rozumiem, że dla wielu osób, jak ich jakiś problem nie dotyczy, lecz tylko innych - to jest wszystko ok. Ten Event, to nie tylko możliwość zdobycia nowych jednostek, ale również możliwość przeżycia pewnej przygody i otrzymania dużej ilości doświadczenia. Czekałem na niego, zapwene ( tak samo jak Ty, lecz przez głupie błędy, (przynajmniej na razie) minie akurat nie było dane wziąć w nim udziału.
    Bemer3000 - bardzo Cię proszę: więcej empatii w stosunku do innych.
    Pozdrawiam

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Co do ptakow to cos czułem ze bedzie z nimi zmiana i wstrzymałem sie z wydaniem ciezko zarobionych pieczeci lepiej juz odłamek sobie kupic na tydzien albo powiekszyc inwenarz. Teraz sobie poczekam do przerwy technicznej bo nie moge sie zalogowac i odpoczne od ciagłego robienia walk z tygodniowymi bosikami. Pozdrawiam graczy ktorzy czekaja ze mna.

Server
    CLA01
    Opcja 1

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Przynajmnie dla mnie, oprócz już wcześnie wspomnianych (przez moich poprzedników) problemów i osobom na podobnym levelu

A czy w takim razie fakt, że siła pozostałych jednostek, również magicznych, jest zależna o Mocy, której Magowie z założenia mają mniej, nie jest w analogiczny sposób faworyzowaniem Bohaterów Mocy?
    Moja propozycja, jest taka: u Bohaterów Mocy - siła tego ataku, niech będzie zależna od współczynnika Mocy, analogicznie: u Bohatera Magii - zależna od współczynnika Magii. Wtedy przynajmniej dla Ptaka Gromu, będzie występowała równowaga, pomiędzy Mocą a Magią.
    Całkowicie popieram. Moc dla mocy. Magia dla magów.

Server
    CLA01
    Witam

Z całej tej dyskusji , mimo różnych wizji , wynika jasno ,że Ptaki powinny pozostać bez jakichkolwiek zmian - ani teraz ani później - jednak dla równowagi - powinna być wprowadzona jednostka dla Bohaterów Mocy - o takich samych możliwościach jak Ptaki (ale w wersji dla mocy). Aby uprościć powinna być możliwość wymiany Ptaków na tą inną jednostkę asap - każdy zdecyduje czy zostaje z Ptakami Gromu czy wymieni sobie na jednostkę Mocy ( 1:1 - oczywiście ).

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    opcja 2

Server
    CLA01
    Proszę o zajęcie się istotnymi problemami, których na polskim serwerze nie brakuje a nie takimi pierdołami ....

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak, najpierw dali a teraz głosowanie :/ Ludzie jak zwykle skocza sobie do gardeł....

Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast