Results 1 to 9 of 9

Thread: Reset mapy Ziem Światła

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01

Reset mapy Ziem Światła

Witam serdecznie!

Dziś po zalogowaniu zauważyłem achievement iż odkryłem kawałek ziem światła... Jak to - myślę sobie - przecież mam od dawna odkryte wszystkie mapy...

Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mapa się przeresetowała i teraz wszędzie jest fog of war zaś wszystkie jednostki blokujące drogę znowu na niej stoją...

Oczywiście można to wszystko wyczyścić 2 stackami na automacie z racji niskiej SB, ale to moja strata czasu za którą pewnie dostanę przeprosiny w formie

"Przepraszamy za wszystkie niedogodności jakie to może powodować"

Pff

Server
    CLA01
    Zamiast narzekać ciesz się - wielu graczy chętnie zamieniłoby się z Tobą. Zwłaszcza Ci którzy nie mogą się zalogować do gry czy też widzą niebieskie okna.

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Przykro mi w takim razie

Server
    CLA01
    Ale zeby nie było Ci aż tak dobrze - małe info: widziałem post w którym któryś z graczy wyłowił legendę.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    sprawdz czy bossow z watku glownego tez ci ''przywolalo'' bo jesli tak to zablokuja ci dostep do kilku miejsc i to dopiero bedzie problem , na testowym tak mialem i sporo czasu minelo zanim naprawili

powodzenia

Server
    CLA01
    No jak tak dalej pójdzie, to każdy dostanie w prezencie Sandro2
    Mi już wyskoczył od nowa, tylko do ataku się go nie da wywołać.

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Sandro 2 też mi się pojawił, ale nic poza nim.

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    No teraz tym co zostali w grze i moga sie zalogowac nie bedzie sie nudzic bo zadania z fabuły mozna na nowo robic ;p

Server
    CLA01
    Niby jak można, jak się nie da wejść do lokacji z początku gry, gdzie się ta fabuła zaczyna, mam zadanie na nekro-magu, ale nie dostanę się do tego Bossa