View Poll Results: Co chcete s Ptákem bouře udělat?

Voters
112. You may not vote on this poll
  • Změňte Ptáka bouře tak, jak píšete v možnosti 1.

35 31.25%
  • Ptáka bouře neměňte, ale zaveďte novou jednotku tak, jak píšete v možnosti 2.

77 68.75%
Closed Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 64 of 64

Thread: Pták bouře - hlasování

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Shiorii View Post
    Tak ja netvrdim ze by meli byt vsechny jednotky stejne silne jako u rytire ,me jde jen o jednotky co k utoku pouzivaji nejakou tu magii ,rytir by mel mit naopak silnejsi kontaktni jednotky a v PvP by to melp byt vyrovnane pomoci rezistecí.
    Tím bys v první řadě zabil variabilitu protože už žádný mág by už nepoužíval fyzické jednotky a rytíř by nepožíval magické a už teď je mág silnější než rytíř tudíž další posilování skrze jednotky by zabilo rytíře úplně.
    Jak už jsem psal výše magie podpora a duch jsou atributy přímo hrdiny jako jedné osoby aneb kdyby armádě velel Gandalf, Brumbál, Voldemort,..... (dosaď si oblíbeného mocného mága) to neznamená že řadový kouzelníček v armádě by byl kvůli tomu silnější. Velitel by pálit ohnivé bouře a bůh ví co ale běžný kouzelník by stejně nezvládl víc než pár základních kouzel co umí.
    Zatím co síla a obrana je tu brán jako velitelský atribut, třeba si to představ jako cvičiště, kde jednotky před bitvou trénují pěšáci sa tam mlátí klacky a mágové třeba myslí zapalují svíčky a kvalita tohoto výcviku závisí právě na hodnotě útoku a obrany.

Server
    CLA01
    Ještě dodatek rezisty bys to těžko vyvažoval už jen kvůli tomu že magické jednotky jsou na bojišti nenahraditelné lepší jednotky útočící na dálku (lich, světice) jsou obě magické rytíři by jako palebná podpora zůstal lučišník nebo kostra, a pak rytíř neumí léčit elitní jednotky proto je závislý na knězích a duších a oba jsou magické povahy.

Server
    CLA01
    Když už nechcete dát nekouzlícímu rytíři "kouzlo" jako slepotu nebo pacifikaci, protože se nedouk nemůže tak velké kouzlo naučit, tak mu dejte něco jako měli barbaři v 5HoMaM a tady to má třeba Valrok nebo Hlas - omračující úder nebo rána.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    YarBek má pravdu, celá tahle hra je o tom být mág nebo klerik, a kdo udělal na začátku při výběru chybu jako já, že si vybral rytíře tak má ve chvíli kdy dojde na konec příběhu peška.
    Ono tedy oboje má na konci příběhu mnoho věcí společného a to je furt chodit jako blbec dokola na stejné úkoly, proto aby sbíral artefakty a vylepšoval si hrdinu nebo krystaly na lepší jednotky. Ze začátku se to daří, ale časem se dostanete do fáze kdy máte sklady plné jednotek které už nevybíraáte a co se týče artefaktů ta prostě už ty fialové věci zahazujete hned jak je vybojujete a tak se snažíte získat ty setové artefakty. Jenže ty nakonec stejně nenosíte, protože jako set jsou slabší než artefakty nesetové (jak logické a motivující). Najít nějakou tu legendu je pravda že nemožné takže pro mne prostě neexistujou.. další možnost kterou mám je si expit hrdinu v dračích levelech proto abych dosáhl no v podstatě žádného vylepšení.. to je taky zábavné no a pak tu je možnost zabavit se sháněním lidí na nájezdy vyššího levelu kde utratíte mraky surovin a někdy i dost pečetí, abyste získali krásný běžný artefakt co vyhodíte a pár dalších neužitečných věcí.. což je taky motivující (hodně štěstí se sháněním spoluhráčů). Dostat se na skrytá místa bez toho abyste si mapu koupili se vám povede tak jednou za dva měsíce, pokud něběháte celý den kolem obelisků jestli se náhodou nerozsvítí (na to jako pracující nemám čas) a když už se tam tedy dostanete dopadneto jako s nájezdem, získáte NIC! a tak jedinou možností jak se zabavit je jít na PvP do arény!
    Hurá jdeme na to!! jenže, najednou zjistíte že je jedno jestli jsi 5. liga nebo 1. liga nebo jakákoliv liga a po pár výhrách na tebe vyskočí nějakej blázen Hatosari co má 5x jednotky který jsem v životě neviděl a sestřelí tě během dvou kol jako prd (už si nemyslím že jsem nejlepší bojovník co se narodil už ne.). říkám si tak ok, ale když hned po téhle nakládačce se to opakuje znovu s dalším borcem jehož jméno už si přesně nepamatuji "něco4něco" radši dobrovolně vzdávám a skáču do náručí klerika který mě prostě přefackuje kouzly proti kterým nemám šanci přestože jsem na konci ve výhodě jednotek 2x full serafíni + 1x full gryf vs full jednotka pěšáků. Ale díky pacifikacím a jiným kouzlům proti kterým nemám obranu nakonce prohrávám, zkouším jiné taktiky ale opakuje se to téměř vždy stejně.. prostě klerik (schopný) je rytířem neporazitelný.. a nepomůže ani tuna svitků protože stejně můžu použít jen jeden za kolo a on kouzlí 5x že.. Takže už ani PvP mne nebaví.. možná by nemuselo být 6 lig ale stačily by dvě, mág vs mág, rytíř vs rytíř.. a pak třeba ptáčníci vs ptáčníci ať jsou týpci jako Hatosari izolováni od ostatních
    A tím se dostávám zpět na začátek, škoda že jsem na úvod nekliknul vedle a nevybral si klerika, mohl jsem teď třeba brouzdat arénou a ještě se chvíli bavit a smát se těm co udělali chybu a vzali si rytíře )
    Nezbývá mi teď než to dát k ledu a za čas mrknout zda vývojáři udělali nějaké pokračování příběhu nebo alespoň něco s vyvážením pro PvP.. do té doby vám ostatním přeju hezkou zábavu

Closed Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7