View Poll Results: Co chcete s Ptákem bouře udělat?

Voters
112. You may not vote on this poll
  • Změňte Ptáka bouře tak, jak píšete v možnosti 1.

35 31.25%
  • Ptáka bouře neměňte, ale zaveďte novou jednotku tak, jak píšete v možnosti 2.

77 68.75%
Closed Thread
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 64

Thread: Pták bouře - hlasování

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Pták bouře - hlasování

Nastal čas na další hlasování, tentokrát o jednotce Pták bouře z dobrodružství Karmínoví kupci.

Schopnost Ptáků bouře "Řetězový blesk" se násobí/škáluje s hrdinovou statistikou magie. To způsobuje, že Ptáci bouře všech hrdinů (většinou hrdinové magie) s velmi velkou hodnotnou magie způsobují vcelku velké nepřiměřené poškození, což se nezamýšlelo.

Výsledek je:
    - Ptáci bouře jsou pro hrdinu síly prakticky nepoužitelní, protože ti mají hodnotu magie většinou nižší
    - Hrdinové magie jsou nyní zvýhodněni, jelikož jejich Ptáci bouře neustále rostou na síle spolu s hodnotnou magie

Proto máme dvě možnosti:
    1. Změníme Ptáky bouře tak, aby se místo s magií škálovali se silou. To je pro všechny hrdiny spravedlivější, ale mohlo by to být nefér vůči hrdinům, kteří si Ptáka bouře pořídili hlavně kvůli tomu, že se jeho schopnosti škálují s magií hrdiny.

2. Ptáka bouře nyní nezměníme. Zavedeme ale novou jednotku/opravenou verzi spolu v dalším dobrodružstvím, která tento nedostatek vyváží. Ptáci bouře z této události se ale nezmění.

Je tedy na vás, na hráčích, abyste rozhodli, co máme udělat. Všechny hlasy ZE VŠECH JAZYOVÝCH VERZÍ se sečtou a budeme jednat na základě přání hráčů. Čili buď stávající jednotku změníme, nebo zavedeme s dalším dobrodružstvím novou. Vyberte prosím odpověď. Hlasujeme do pondělí 10. listopadu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hlasoval jsem pro změnu, protože je to poprvé změna pro rytíře a ne pro mágy.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Určitě 2, neinvestoval jsem do nákupu pečení => rtutí abych si koupil jednotky ktere potom nevyuziju, uz ted je problem s healovanim když jsem necro. Koupil jsem si určitou věc a pokud ji změníte doufám že za ptáky bouře si zpět vezmete a dostanu refund zpět na pečetě. K čemu by mi pak byly ?

Server
    CLA01
    podle mě, určitě neměnit... fajna jednotka pro mági, ale zase příště snad bude super jednotka pro rytíře...

Server
    CLA01
    varianta č.2 - jen bych to "urychlil" aby se to srovnalo co nejdříve

Server
    CLA01
    Vzhledem k tomu ze rytire hraje par lidi mohli ste si hlasovani usetrit..

Navic co potkavam magy maji 2k sily i 2k magie takze je jedno z ceho by se jednotce pocital bonus ale preci nebudeme oslabovat magy kdyz uz ted sou taaak strasne slabi..

Arkadiien's Avatar
    Server
    CLA01
    taktez jsem hlasoval pro 2. Nejde neco menit kdyz uz to tak je a kdyz me to stale pocete.Proto by se to ted melo nechat udelat novy event ktery bude vyhodnejsi pro rytire a tim se to vyrovna

Server
    CLA01
    Ahoj, te%d již ponechte tak jak je a příště vybalancujte

Server
    CLA01
    nechal bych to tak jak to je a při dalšim eventu udělejte nějakou jednotku ktere bude zase super pro rytiře

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Hlasoval jsem pro změnu, protože je to poprvé změna pro rytíře a ne pro mágy.
    tak to si hlasoval špatně. kdyz uz jednou byla sluzba uvedena do oběhu a hraci si ji "koupili" zaplatili si za sluzby je chore aby se tu o tom ještě i hlasovalo.

Closed Thread
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast