View Poll Results: Co chcete s Ptákem bouře udělat?

Voters
112. You may not vote on this poll
  • Změňte Ptáka bouře tak, jak píšete v možnosti 1.

35 31.25%
  • Ptáka bouře neměňte, ale zaveďte novou jednotku tak, jak píšete v možnosti 2.

77 68.75%
Closed Thread
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64

Thread: Pták bouře - hlasování

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    @Hyno - je v podstatě jedno jestli je to rytíř nebo mág, v obou případech je jejich kombinace s ptáky smrtící.
    jde mi o boj ptáci proti ptákům...jakožto nejsilnějších jednotek ve hře

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HyNo View Post
    jde mi o boj ptáci proti ptákům...jakožto nejsilnějších jednotek ve hře
    Tak souboj rytíř vs. rytíř (jedno jestli nemrtví nebo azylový) - oba můžou hodit inspiraci, takže asi pat...
    Rytíř (jedno jaký) vs. klerik - mág může inspiraci kontrovat Časovou stází - klerik výhra
    Nekromant by mohl využít Roušku noci, ale praticky nevím jestli by to bylo dost na to aby na něj nedošáhli ptáci protivníka.

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Janglein View Post
    A proc jako? Lidi investovali do hry kdy byly jiny skily jednotky ekonomika hry a pak se vse zmenilo. Kdyz to jde v jinym pripade nevim proc v tomhle pripade je to dle tebe chore?
    s tím si byl ale vyzrozumený na začátku hry, že jde o betu a to to byl už hotový produkt (event je časově omezen proto není možné získat příkl. 100 ptáků jinak než za peníze) tak zde laskavě nepleť jablka s hruškama a vždy pokud se jednalo o závežnejší zásahy do hry hráči byli odškodnění vid. posledně dračí rytíři

Server
    CLA01
    Abijo, hra je stále ve fázi beta... takže je jedno jestli je tu event (mimochodem, zvířecí lidé zůstávají i po skončení questu pro obchodníka se rtutí, takže můžeš vybíjet potvory a farmit rtuť) nebo ne, je to stále beta... a promiň 10000 sealů není odškodnění za ztrátu jednotek navíc, kromě toho že po skončení příběhu nemáš jako dračí rytíř v podstatě co dělat...

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    mýlíš se pokud jde o event a ptáky přečti si to ještě jednou a celé

Úkoly z tohoto dobrodružství můžete přijmout a dokončit od 30. 10. 2014 v 10:00 SELČ do 6. 11. 2014 v 10:00 SEČ. Obchodník Crimson Trader bude dostupný o 2 dny déle. Nicméně až obchodník zmizí, rtuť už za jednotky a sadu vybavení prodat nemůžete. Rtuť pak bude k ničemu.

Co se s mou rtutí po dokončení dobrodružství stane?
    Až zadavatel úkolu Crimson Quest Giver zmizí, budete svou rtuť moct prodat ještě po dobu 2 dní. To znamená, že obchodník Crimson Trader zmizí 8. 11. 2014 v 10:00 SEČ. Jakmile obchodník nadobro odejde, už pro rtuť nebudete mít žádné využití.

a není pravda, že dračí rytíř po zářijovém patchi nemá co dělat. ani mně se nelíbil ten jejich patch pokud jde o dračí levely, ale nestěžuji si. namísto toho ve velkém pomáhám ostatním hráčům a kazím tak tomu kdo je za to odpovědný kšefty

Server
    CLA01
    Hlavně místo dalšího eventu dejte do kupy základ hry, aby se lidem nesekala při boji s vícefázovými bossy, aby se nesekala při vzdávání jednotek, aby se vůbec mohli přihlásit do hry. Jsou případy kdy ze stejného pc jde hrát jednu postavu a druhou ne. To asi není chyba pc, prohlížeče, aktualizací a cookies.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Abija View Post
    s tím si byl ale vyzrozumený na začátku hry, že jde o betu a to to byl už hotový produkt (event je časově omezen proto není možné získat příkl. 100 ptáků jinak než za peníze) tak zde laskavě nepleť jablka s hruškama a vždy pokud se jednalo o závežnejší zásahy do hry hráči byli odškodnění vid. posledně dračí rytíři
    Hrusky s jablkama tu michas akorat ty beta je proste beta kdyz se doted mohlo behem mesice prekopat temer cokoliv nevim proc by tohle melo mit vyjimku.

Server
    CLA01
    Dal jsem 2. možnost ptáka jsem si koupil i za pečeti. Tak snad jsem je nevyhodil nazmar

Server
    CLA01
    Jelikož se již několik dní nelze připojit do hry, je mi zcela jedno co s ptáky bude. Nemám šanci si takto našetřit ani na jednu jednotku ptáků. Raději než pro event bych hlasovala pro fungující hru!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Abija View Post
    mýlíš se pokud jde o event a ptáky přečti si to ještě jednou a celé

Úkoly z tohoto dobrodružství můžete přijmout a dokončit od 30. 10. 2014 v 10:00 SELČ do 6. 11. 2014 v 10:00 SEČ. Obchodník Crimson Trader bude dostupný o 2 dny déle. Nicméně až obchodník zmizí, rtuť už za jednotky a sadu vybavení prodat nemůžete. Rtuť pak bude k ničemu.

Co se s mou rtutí po dokončení dobrodružství stane?
    Až zadavatel úkolu Crimson Quest Giver zmizí, budete svou rtuť moct prodat ještě po dobu 2 dní. To znamená, že obchodník Crimson Trader zmizí 8. 11. 2014 v 10:00 SEČ. Jakmile obchodník nadobro odejde, už pro rtuť nebudete mít žádné využití.

a není pravda, že dračí rytíř po zářijovém patchi nemá co dělat. ani mně se nelíbil ten jejich patch pokud jde o dračí levely, ale nestěžuji si. namísto toho ve velkém pomáhám ostatním hráčům a kazím tak tomu kdo je za to odpovědný kšefty
    Já jsem si to přečetl celé to nic nemění na tom, že rtuť se mohla farmit i po skončení úkolu (za 180 rtuti)... A imho, tím že pomáháš jim nic nekazíš... jen se podívej kolik lidí bylo ochotných si koupit pečetě aby získali rtuť na ptačny

Closed Thread
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast