Results 1 to 6 of 6

Thread: Problem z kontem

Server
    CLA01

Exclamation Problem z kontem

Mam problem z kontem. Rano było wszystko dobrze, grałam normalnie a teraz wchodząc na konto moja postać ma lvl 1, wojska takiego jak miałam nie moge mieć bo mam dostepne tylko podstawowe wojska. A jak pisze na support to wyświetla mi sie komunikat że mail jest niepotwierdzony pomimo tego że robiłam to zaczynając gre kilka miesiecy temu.
    Proszę o pomoc...

Server
    CLA01
    dys ys fakin łirdoooo

Server
    CLA01
    mam tak samo;/

Server
    CLA01
    ale beka restart bez info teraz wbijać wszystko od początku ^_^ ja już 7 lvl wbiłem jest moc

Tak co do tematu tematu pewnie będzie trzeba sava wgrać i tyle ale nim to ogarną to minie będziemy czekać tak jak z naprawą bugów... Ale co tam ważne żeby gracze hajs wrzucali za byle co....
    Kasa musi się zgadzać...

Tak btw do Admina/moderatora Co będzie z questami jak się je zrobi na przód? Tzn zresetowało mnie do 1 lvl jak osoby wyżej? co będzie z Xp za questy będzie dodane? i co z wojem które się potraci?

Server
    CLA01
    taki sam problem u mnie lvl30+9 i restart do lvl 1 plus strata jednostek....

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Uprzejmie proszę o kontakt z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy. Zalecam szczegółowe opisanie problemu oraz załączenie zrzutów ekranu.