Results 1 to 4 of 4

Thread: Anulowanie skilla w walce

Server
    CLA01

Anulowanie skilla w walce

Witam szanownych moderatorów, a przede wszystkim moderatorki.

Pragne zglosic blad który wystepuje od baaaardzo dawna w tej grze, czasem się zdaza podczas walki ze wybierze się skill do użytku, a gdy się uderza wroga to uderza normalnie, bez skilla, czasem zeskakuje na normalny atak nawet jak się lata myszka po ekranie.. Ofc. nie tworzy cooldownu w takim przypadku.. wiem ze o tym wiecie zapewne od paru miesięcy, ale jest to irytujący bug kiedy się tworzy "combo" np. bohaterem i nagle powstaje dziura w rotacji skilli , albo się czasem zbyt slabo uderzy wojakiem jakims

Pozdro.
    Jaroski

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak, od samego początku to się pojawia, ale zauważyłem że tylko w walkach z innymi graczami. W walce z samym AI nie zauważyłem jego występowania.

Server
    CLA01
    Osobiście mi się ten bug pojawia najczęściej jak walczę z AI questów fabularnych ;-)

Zakath's Avatar
    Server
    CLA01
    Zwyczajnie klikasz zbyt szybko - wydaje Ci się, że zaznaczyłeś inny skill ale jednak jest auto. Bug znany i potwierdzam, że występuje - możesz spróbować używać skrótów klawiszowych dla skilli (1-8) lub wybierać je z księgi czarów - unikniesz takiej sytuacji. Trochę jest to powiązane z lagami jakie obecnie mamy na serwerze. Poza rozwiązaniami które wymieniłem powyżej nie przychodzi mi na myśl nic innego. W normalnych walkach da się to odkręcić - jednak jeżeli toczysz trudną walkę i zależy Ci na taktycznym wykorzystaniu skilli aby uniknąć strat - spróbuj metod które podałem. Pozdrawiam.
    "If I charge - follow me, If I die - avenge me, If I retreat - kill me"
    Oddany członek Wybrańców Ashy.
    Asgharoth, RC = 30 + 20.
    Zakath, Kler = 20.
    Tesserath, Nekro = 18.