Page 32 of 33 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 LastLast
Results 311 to 320 of 325

Thread: Problémy s připojením, vstupem do hry, přihlášením

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ladsou View Post
    Mohl by jste mi někdo poradit jak mam napsat na tu podporu??
    Podporu kontaktuj na tomto odkaze. Buď vyplň formulář, nebo dle instrukcí pošli e-mail.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Problémy s připojením stále řešíme, v průběhu dneška by se měla situace zlepšovat. Znovu prosím zkuste promazat cache prohlížeče a Flash Playeru.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01

Post Problem s pripojenim, nacitanim do hry

Zdravim. Od 1.1.2015 sa mi bezdovodne neda dostat do hry.
    Prihlasenie prebehne bez problemov, naskoci vyber hrdiny a potom sa to len nacitava ale nic viac sa neudeje.
    Daka rada co s tym???

Server
    CLA01
    Vytvoř si novou postavu na novém accountu.Takto to mám už 14 dní - stále bez pomoci.

Server
    CLA01
    P.S.: A už mám zamrzlou druhou postavu, takže je na Tobě, jestli náhodou není lepší se na tuto hru vykašlat, když tu chybí podpora, která by Ti pomohla problém řešit.To pak můžeš hru rozjíždět znova a znova a znova....

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mattysson View Post
    P.S.: A už mám zamrzlou druhou postavu, takže je na Tobě, jestli náhodou není lepší se na tuto hru vykašlat, když tu chybí podpora, která by Ti pomohla problém řešit.To pak můžeš hru rozjíždět znova a znova a znova....
    Podpora tyto případy řeší, kontaktovat je můžete zde. Nicméně bohužel musím znovu zopakovat, že řešení záležitostí trvá delší dobu. Podpora se k vám však dostane, a pokud jste žádost podali správně, pomůže vám. Vývojáři zároveň pracují na vyřešení problémů s připojením.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    uz tyden se nemuzu dostat na ucet jak uz nekdo psal jede nacitani az do konce ukaze se i hrdina ktereho hraji a tim to skoncilojmeno hrdiny je hirem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by valide View Post
    uz tyden se nemuzu dostat na ucet jak uz nekdo psal jede nacitani az do konce ukaze se i hrdina ktereho hraji a tim to skoncilojmeno hrdiny je hirem
    Kontaktuj prosím podporu na výše zmíněném odkaze.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    ahojky po delší době mám problém s připojením hra se mi načte jen do půlky a pak mám smůlu :-) a druhý problém je dost často nemohu komunikovat přes chat a jako vedoucí cechu jej dost používám dík moc :-) a přeju Vám v Novém Roce ať Vám vše jde podle vašich představ :-)Merlotana

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Merlotana View Post
    ahojky po delší době mám problém s připojením hra se mi načte jen do půlky a pak mám smůlu :-) a druhý problém je dost často nemohu komunikovat přes chat a jako vedoucí cechu jej dost používám dík moc :-) a přeju Vám v Novém Roce ať Vám vše jde podle vašich představ :-)Merlotana
    Zkus klasický postup - vymazání cache prohlížeče vymazání cache Flash Playeru. Obě aplikace aktualizuj a zkus to znova. Případně zkus nový prohlížeč. Pokud to nepomůže, kontaktuj podporu.
    BB_Rothangald

Page 32 of 33 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 LastLast