Page 9 of 33 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 325

Thread: Problémy s připojením, vstupem do hry, přihlášením

Server
    CLA01
    vy nekdo nakej jinej server pls???pls link

Server
    CLA01
    Proc znicily co konecne fungovalo??

Server
    CLA01
    Zajimavá věc: teď se to prihlašuje jako verze 108 před tim to byla 107 ne? Nějaký pokus o aktualizaci?

Je někdo ve hře?

Server
    CLA01
    Ten update hru úplně posral, tak je možná dobře, že se nám nejde přihlásit. Ale nějaké oficiální vyjádření by se hodilo...po takový době a nic...stat se toto ve WOT, tak hráčům nasypou prémiovou měnu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Bykovec View Post
    vy nekdo nakej jinej server pls???pls link
    Na hlavni stránce si přepni na Němce a pak na Anglickej, asi budeš muset udělat novej account, možná ne ale svoji postavu tam mít nebudeš.

Server
    CLA01
    hele lidi já se snažím se připojit a hodíme mě to až jako před klerika ale pak mi to začne psát že se nemůžu spojit ze serverem a pak taky že potřebuju staáhnout nějakou javu můžete poradit prosím co mám dělat nejsem v pc moc zdatná děkuji předem NIKOLA2818lv___!!!!

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Ta poslední aktualizace teda dokur*ila, co šlo. :-)

Server
    CLA01
    Tak už se snažím přihlásit dva dni a neustále to nejde. To je dobrý.

Server
    CLA01
    Tak už jsem přišel taky na řadu. Hraju tyhle " Heroes " denně od spuštění otevřený bety a zrovna dnes jsem si chtěl prodloužit o měsíc premium učet (úlomek) přesto že poslední dva patche me dost nasraly (hraju za rytíře azylu). Bohužel se mi hra zakousla při přechodu na mapě do jiné lokace. Po následném restartu hry jsem se dostal jen na 95 procent baru a hra není schopná dokončit mé přihlášení do hry. Čekal jsem do dvou do rána že po restartu servru se to spraví, ale nic se nestalo. Jestli to bude trvat několik dní tak na tuhle "hru" jim seru. Ode mě už neuvidí ani korunu protože jsem hrál každy den a nejen že přijdu o denní bonus . ale jsem i pracující člověk a tak jsem chtěl využít volnou sobotu a neděli ke hraní, ale BB mi v tom zabránilo. Děte do hajzlu AMATÉŘI...............

Server
    CLA01
    tak nevim ale v nedeli v 5:45 se už přihlásit nedá , je to totálně přetížené

Page 9 of 33 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast