Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Walka z Sandro.. wywala po drugiej turze

Server
    CLA01

Walka z Sandro.. wywala po drugiej turze

Dwa razy podchodziłem do walki z Sandro.. za każdym razem po zakończeniu drugiego etapu pokazywał się komunikat, że zakończono sesje i należy zalogować się ponownie.. tracę blessy.. tracę jednostki..
    odechciewa się grać

Server
    CLA01
    Obsługa techniczna rzekomo usunęła problem a ja nadal nie mogę zabić sandro..
    kończę drugi etap i nie ładuje się trzeci.. w zamian za to otrzymuję piękne info o rozłączeniu sesji i prośbie o ponowne zalogowanie się..
    Może ktoś z was coś poradzi?

Server
    CLA01
    ja mam to samo wczoraj i dziś

Server
    CLA01
    widzę, że nie tylko mnie problem dotyczył. przed weekendem wraz z kolegą podchodziliśmy dwa razy do walki z sandro. Dwa razy zgłosiłem sprawę do supportu i czekam na odpowiedź. straciłem sporo bohaterskich jednostek i runy, kolega również...

Server
    CLA01
    Dokładnie to samo,ciągle kasa w plecy i czas ktoś wie jak ku temu zaradzić ?????

Server
    CLA01
    oto odpowiedź jaką dostałem po tygodniu od zgłoszenia:

"Sugerowałbym sprawdzenie, czy cokolwiek zmieni regularne czyszczenie pamięci podręcznej Flash Playera oraz pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki.

O ile czyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek w przeglądarce wydaje się dość proste, oto instrukcja jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź, proszę, na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

Dodatkowo, warto unikać przeglądania Internetu w trakcie gry (szczególnie stron z aktywnymi reklamami Flash) i wyłączyć na czas gry wszelkie komunikatory internetowe.

Odradzałbym również przeładowywanie strony w trakcie bitwy, gdyż w razie zbyt wolnego ładowania, gra rozpozna to jaku ucieczkę z pola walki, co poniesie za sobą dodatkowe straty.

Warto też sprawdzić, jak zachowuje się gra na różnych przeglądarkach (szczególnie na Internet Explorerze, Chrome i Firefoxie).

Daj mi jednak znać, jeżeli problem wróci pomimo zastosowania się do powyższych rad."
    Dziś może spróbuje i dam znać jak pomogło.

Server
    CLA01
    Czart1 oni tą informacje wysyłają z automatu wszystkim taką samą.

Server
    CLA01
    "Daj znać jeżeli problem wróci" - sugeruje, że aktualne zgłoszenie nie zostanie uwzględnione jako błąd.
    Proponuję standardowo dodawać do każdego zgłoszenia, jako swoisty podpis:

Pamięć, flesz i wszystko inne wyczyszczone na błysk. Gdy gram nawet nie pomyślę aby przeglądać internet. Przeglądarki testowałem.
    To ukróci "yntelygentne" porady i sugestie.

Swoją drogą trzeba mieć gracza za kompletnego idiotę aby pomyśleć, że przy walce z sandro2 przegląda sobie neta...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Swoją drogą trzeba mieć gracza za kompletnego idiotę aby pomyśleć, że przy walce z sandro2 przegląda sobie neta...
    To fakt )))

ale żeby nie było że nie próbowałem czyszczenie cache flashplayera nie pomogło

Server
    CLA01
    Udało się!

wyczyściłem cache.. pozamykałem wszystkie programy w tle (łacznie z antyvirem i zaporą) i zadziałało..
    w końcu ubiłem Sandro..
    a już miałem rzucić grę w diabły

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast