Results 1 to 3 of 3

Thread: Szukam gildii.

Server
    CLA01

Szukam gildii.

Witam, szukam gildii mialem prerwe w grze ale ogarniam bo gram od closed bety.

moja postac: nekro woj 30+13

poszukuje gildii z lvlami 30+ i co najwazniejsze aktywnej

W razie jakis pytan piszcie wiadomosci PW.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Szukam aktywnej doświadczonej gildii z dobrymi graczami dla mojego bohatera, jest to kleryk 30 + 30, 9 tier, bardzo miły i kulturalny ale lubi pożartować na czacie i dobrze się bawić w miłym towarzystwie. Nie zadziera nosa i chętnie uczy się od innych, lubi wyprawy doszedł do 18, pomaga i na pewno przyda się w nowych zadaniach gildyjnych. Gra codziennie.
    Preferuje bardziej dojrzałe towarzystwo, ale sympatyczni młodzi gracze też mu nie przeszkadzają.
    Proszę o kontakt jeśli ktoś chciałby zaprosić

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    Szukam aktywnej doświadczonej gildii z dobrymi graczami dla mojego bohatera, jest to kleryk 30 + 30, 9 tier, bardzo miły i kulturalny ale lubi pożartować na czacie i dobrze się bawić w miłym towarzystwie. Nie zadziera nosa i chętnie uczy się od innych, lubi wyprawy doszedł do 18, pomaga i na pewno przyda się w nowych zadaniach gildyjnych. Gra codziennie.
    Preferuje bardziej dojrzałe towarzystwo, ale sympatyczni młodzi gracze też mu nie przeszkadzają.
    Proszę o kontakt jeśli ktoś chciałby zaprosić
    Siemka,jaki masz nick w grze?z tego co mi wiadomo w EoA jest 1 wolne miejsce.odezwę się do ciebie wieczorkiem po pracy.pozdro