Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: problm z zawieszaniem potyczki

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mamrotek View Post
    do tego wszystkiego po bitwie nie nalicza punktów doświadczenia ...
    @Mamrotek: Czy możesz potwierdzić, że nie otrzymałeś punktów doświadczenia w ogóle, czy nie wyświetliła się informacja o przyznanych punktach, jednak w rzeczywistości punkty te otrzymałeś?
    Jeżeli ponownie trafisz na podobny błąd, proszę o zrobienie zrzutu ekranu i przesłanie zgłoszenia do pomocy technicznej.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by obcyfm View Post
    Witam,
    mam problem podczas potyczki.W pewnym momencie włącza mi się logo wczytywania i nic się nie dzieje, muszę odświeżać stronę.
    Wczorajsza aktualizacja gry miała na celu między innymi wyeliminowanie tego problemu.

Poinformujcie nas jeżeli mimo łatki, utrudnienia nie ustały.

Pozdrawiam!

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest tak bo nas wrypali do serwera z calym swiatem INT1 a niemcy maja wlasny osobny INT 2 ,jak dla mnie to jawna dyskryminacja i rasizm

Server
    CLA01
    Witam,
    Przed chwilą pomagałem w walce z czerwiem. On 8k my 40k. Bitwa lekka. W pewnym momencie gra zaczęła strasznie mulić a gracz któremu pomagałem przestał reagować. Strat żadnych nie miałem i stwierdziłem, że samodzielnie dokończę walkę (może go wywaliło). Nagle ja przestałem mieć możliwość atakowania. Działały tylko czary a jednostki nie mogły atakować. A potem nagle wyskoczył komunikat, że się poddałem i w wyniku poddania straciłem 11 (sic!) serafów i parę płomieni chwały. Jednostek za złoto nie liczę bo mam ich dużo (tak jak i złota) i ta strata mnie nie boli ale zbieranie kryształów jest czasochłonne i boli... O co chodzi?

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie jesteś sam. Ten problem, występował również i wcześniej, tyle że on okresowo "przygasa", a później się pojawia ze wzmożoną siłą. Uwierz mi, że znam ten "ból". Używam jednostek ulepszonych i w tej grze, przez głupie "zawiechy" i samoczynne odwroty, straciłem wiele. Straciłem też rachubę strat, bo straty jednostek podstawowych (lecz ulepszonych) poszły w tysiące, a elitarnych (też ulepszonych np. Płomieni) też koło setki.
    Przykład z przedwczoraj: pomagałem komuś przy Duchach Bezimiennych. Już na początku gra szła dość wolno, lecz w pewnym momencie się zawiesiła. Na wskaźniku myszy, wciąż wirowało zielone kółeczko, a ja nie mogłem wykonać ruchu. Co chwila wyświetlało się: "Pominięta tura", "Pominięta tura". By było śmieszniej, wróg mógł się poruszać i atakować. Po pewnym czasie, gdy gra uznała, że wróg na wystarczająco zmasakrował, pokazał się Odwrót i jak to z Odwrotem bywa, prócz straconych (i nieuleczonych) wojsk podczas walki, do strat ogólnych doliczono straty z Odwrotu. I co z tego, że w przeciwieństwie do niektórych graczy , ja mogłem się zalogować, skoro po takim "przypadku", na nową armie, będę zbierał surowce ze 2 tygodnie?

Zgłoś zaistniałą sytuację Pomocy Technicznej. Zapewne I Tobie również nie pomogą, lecz niech wiedzą przynajmniej, że "źle się dzieje...". Opisz dokładnie zaistniałą sytuację, podaj dokładną datę, godzinę, podaj również nick Twojego wspołgracza, a także jednostki, jakie straciłeś (ilość i rodzaj) i jeszcze jak możesz, to załącz screenshoty.
    Swego czasu Ich trochę męczyłem, tego typu (w dodatku precyzyjnymi) zgłoszeniami i na jakiś czas się uspokoiło.
    Tu masz kontakt do Pomocy Technicznej:
    - jeżeli jesteś tzw. "wspieraczem", to pod tym adresem, po prawej stronie, zobaczysz formularz zgłoszeniowy, służący do kontaktu z Pomocą Techniczną: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc
    - jeśli nie jesteś wspomnianym "wspieraczem", to takiego formularza tam nie ujrzysz, więc napisz maila na ten adres: info-mmho.pl@heroes-online.com (skopiuj go i wklej w miejsce adresu odbiorcy w Swej skrzynce pocztowej, ewentualnie, gdy na niego klikniesz - jak na link, powinien się otworzyć program pocztowy, np. Outlook, umożliwi wysłanie zgłoszenia wprost na ten email)
    Pozdrawiam
    Last edited by semiangel; 14.01.15 at 13:02.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2