Results 1 to 2 of 2

Thread: Patenty budowlane są ale ich nie ma

Server
    CLA01

Patenty budowlane są ale ich nie ma

Witam. Moim problemem jest z brak dostepu do patentow budowlanych ktore zdobylem w misji. Na gorze ekranu w pasku z surowcami pokazuje ze mam 0 patentow, lecz kiedy wybiore plusik pod patentami budowlanymi, pokazuje mi ze mam 10. Mozliwe ze to jakis bład w grze przez który nie moge rozwijac swojego miasta bo nigdzie indziej nie moge zdobyc tych patentow budowlanych. Z reszta surowcow wszystko sie zgadza.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    nie tylko ty masz ten problem z patentami już Robię Erion boos a wojo mam jak ze średionwiecza http://screenshooter.net/3387880/sheoexl wrrrr użyłem do tej pory tylko 71/999 do patentow budowlanych ktore zdobylem w misji.gdzie one są te patenty wrr a nie mogę kupować patentów bo mam blokadę na sposorowane numery telefonów bo już miałę ze innej grze za kupilem cos rodzaju patentów potem tylko esemsy płatne przysyłali i kasowali kasę co doładowałem konto ciągu jednego dnia potrafili zabrać kasę z telefonu jak gdzieś na forum czytałem mielic zamiast patentów być robotnicy budwlani