Results 1 to 4 of 4

Thread: Anioł Stróż - nie działa

Server
    CLA01

Anioł Stróż - nie działa

jak w temacie, nie będę się rozpisywał dlaczego to nie działa, po prostu masakra

Server
    CLA01
    Bardzo dobrze, że nie działa.
    Zbyt mocny skill, o którym rycerze mogą tylko pomarzyć!

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    dziala tylko ze pochrzanili dzialania czarow .... pisalem o tym ale dostalem ostrzezenie ze obrazam tworcow , ponioslo mnie
    DURNA zmiane wprowadzili , ze czar nie dziala juz runde ale do momentu ruchu jednostki

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    dziala tylko ze pochrzanili dzialania czarow .... pisalem o tym ale dostalem ostrzezenie ze obrazam tworcow , ponioslo mnie
    DURNA zmiane wprowadzili , ze czar nie dziala juz runde ale do momentu ruchu jednostki
    czyli, że nie działa jak powinien albo niech zmienią opis albo niech go usuną, wg. mnie to po prostu bug.
    u mnie on różnie się wyłącza, np: pierwsza runda pierwszy ruch bohaterem, rzucam Anioł stróż na niebianki, kiedy przychodzi kolej na niebianki atakuje nimi przeciwnika, on wyprowadza odwet i czar znika, tak jakby został rozproszony.