Results 1 to 5 of 5

Thread: Nekro po zmianach

Server
    CLA01

Nekro po zmianach

Witam
    Nie gram dużo ale nie da się nie zauważyć kilku problemów
    1. Dzwon nie działa w piątej rundzie jak wcześniej, ale dopiero po ataku jednostki w rundzie szóstej. niby nic wielkiego ale to dodatkowy atak jednostki, którą chcemy wyautować w pierwszej kolejności - zazwyczaj najlepszej.
    2. Drenaż życia nie działa podczas ataku prewencyjnego u prządek. Nie wiem czy to było celowe ale wyczuwam kolejny sabotaż względem nekromantów.

Póki co to tyle. Jak znajdę więcej czasu na kolejne bitwy to może coś dorzucę. Do roboty...

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    atak prewencyjny czy odwet to to samo z tym że atak prewencyjny jest wykonywany przed atakiem wroga, i z odwetu nigdy nie było drenażu, złe spojerzenie leczyło odwet nie
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    może źle się wyraziłem. chodziło mi o złe spojrzenie. wcześniej odzyskiwało pkt życia przy drenażu - teraz już nie.

Anatema23's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Fahren View Post
    może źle się wyraziłem. chodziło mi o złe spojrzenie. wcześniej odzyskiwało pkt życia przy drenażu - teraz już nie.
    Mam dokładnie ten sam problem z matkami - czasami odzyskują część pkt. a czasami nie. Podobnie rzecz ma się przy użyciu zwoju regeneracji - działa jak chce :-?
    Znajomy też zauważył błąd w działaniu czaru "komu bije dzwon" - stworzenia zamiast padać, np: w 5, to giną dopiero po wykorzystaniu swojego ruchu w 6.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Anatema23 View Post
    Mam dokładnie ten sam problem z matkami - czasami odzyskują część pkt. a czasami nie. Podobnie rzecz ma się przy użyciu zwoju regeneracji - działa jak chce :-?
    Znajomy też zauważył błąd w działaniu czaru "komu bije dzwon" - stworzenia zamiast padać, np: w 5, to giną dopiero po wykorzystaniu swojego ruchu w 6.
    Cześć!

Dziękuję za zgłoszenie problemów. Przekazałam informację o błędach deweloperom gry.