Results 1 to 9 of 9

Thread: zadanie gildii - Czarnolas: Poszukiwania Starożytnych Skarbów

Server
    CLA01

zadanie gildii - Czarnolas: Poszukiwania Starożytnych Skarbów

Jest problem.
    Od jakiegoś czasu wisi nam zadanie gildyjne z serii tych "dla idiotów". Polega ono na znalezieniu 15 srebrnych skrzyń z pradawnym skarbem na terenie Czarnolasu. Skrzyń jest 15, już po otrzymaniu zadania przemierzyłem cały odblokowany podczas pierwszego aktu Czarnolas w poszukiwaniu tych oto skrzyń. Już pomijając fakt, że jest to zadanie z tablicy, i nie ma żadnego wskaźnika pokazującego położenie tych skrzyń ze skarbem, to udało mi się odszukać 13 z nich. Jako, że do dziś nie miałem dostępu do Greystone, byłem przekonany, że pozostałe dwie skrzynie znajdę właśnie tam. Ich poszukiwanie, mimo wspomnianego braku wskaźnika, było o tyle łatwe, że będąc w zasięgu mini mapy bohatera, odznaczały się one żółtą kropką, tak samo jak npc z możliwymi zadaniami do przyjęcia. Podstawowe tereny Czarnolasu przemierzam niemal że codziennie, wykonując szybkie zadania za surowce i kryształy. Do tej pory, gdyby na tych terenach były pozostałe skrzynie ze skarbem, już dawno zostałyby przeze mnie odnalezione. Kilkukrotnie próbowałem szukać w oparciu o mini mapę, jak i również osobiście najechać kamerą na każdy zapluty zakątek tej lokacji, wczoraj uczyniłem to samo z Greystone. Tego skarbu tam po prostu nie ma...
    I teraz pytanie do forumowiczów - wykonywał ktoś już to zadanie? Komuś może udało się odszukać wszystkie skrzynie ze skarbami? Albo może też ktoś zaliczył takiego zonka jak ja i kilka skrzyń zwyczajnie zapadło się pod ziemie?

Server
    CLA01
    Podbijam, też nie możemy znaleźć

Server
    CLA01
    podbijam mam 3/5 gdzie reszta?

Server
    CLA01
    Spotkałem się z podobnym problemem , że ja znalazłem 3 skarby , a pozostali członkowie resztę . Dam przykład , stoimy z bratem zalogowani w danym miejscu równocześnie i się nie widzimy , dopiero w druzynie się widzimy, tak samo jest z tymi skarbami .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Sebastian84 View Post
    podbijam mam 3/5 gdzie reszta?
    Jedna postać = 3 skarby, reszte musi odszukać ktoś inny

A co do tych skarbów to niestety, do czasu naprawienia błędu przez BB trzeba sporo razy anulować zadanie i przyjąć ponownie, żeby wszystkie skarby się pojawiły.

Server
    CLA01
    Niektorzy teraz wogóle tych skarbów nie mają, całe obszary krainy przeszukany, wyników zero. Tak juz w grudniu sie stało. Miesiąc czasu robilismy je ostatnio jakoś.

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest bug powodujący, że czasem niektórzy bohaterowie wogóle nie widzą żadnych skrzyń. Poza tym z tego co wiem każdy bohater może znaleźć maksymalnie 3 skrzynki, przynajmniej u mnie w gildii zawsze tak było. Rozwiązanie jest takie żeby przerwać misję i wziąć ją od nowa, postępy nie są tracone a bohaterowie mogą od nowa szukać tych 3 skrzynek. Imperatos - to, że stoicie w jednym miejscu ale się nie widzicie to dlatego że jesteście w różnych instancjach danej prowincji. Zróbcie drużynę a osoba zaproszona niech przy monicie o odświeżenie prowincji kliknie "Potwierdź", powinniście wejść do tej samej instancji.

Server
    CLA01
    U mnie to samo. Gildia wzięła już po raz 2 czy 3 to zadanie, a ja żadnych skarbów nie widzę i... świecę oczyma przed resztą vel podejrzewany jestem o wygodnictwo.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za opisanie problemu. Postaramy się jak najszybciej usunąć ten błąd z gry. Proszę, aby osoby, które natrafiły na błąd w misji kontaktowały się z pomocą techniczną.

Quote Originally Posted by Imperatos View Post
    Spotkałem się z podobnym problemem , że ja znalazłem 3 skarby , a pozostali członkowie resztę . Dam przykład , stoimy z bratem zalogowani w danym miejscu równocześnie i się nie widzimy , dopiero w druzynie się widzimy, tak samo jest z tymi skarbami .
    @Imperatos: W podanym przykładzie wspominasz, że grasz z bratem. Pamiętaj, że jeśli grając, dzielicie ten sam adres IP, należy to zgłosić. Podaję odnośnik do wątku: kliknij tutaj.