Results 1 to 5 of 5

Thread: "pluska" v HUD u surovin

Server
    CLA01

"pluska" v HUD u surovin

Chápu že pointou hry je vydělat peníze, ale už tak je v HUD dostupná nabídka obchodu za pečetě a velmi zvýrazněný počet akuálních hrdinských pečetí, ale ty pluska, navíc dost odlišené barvou jsou vyloženě rušivým elementem a podle mě každý hráč ví, že za pečeti si něco může koupit a každý ví i kde. Tohle je zbytečný tah, podpásovka na hráče, hlavně na ty, co už do hry investovali peníze.

Server
    CLA01
    Souhlas, taky se mi to nelíbí - je to stejný hnus jako pruh v knize kouzel "Kupte svitky", když si budu chtít něco koupit (svitky, suroviny,...), tak snad každýho napadne že pod tlačítkem obchod asi nebudete prodávat lízátka

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Někdo to naopak chválí, že to neruší tolik jako nedávno upravené prvky. Pluska zatím zůstávají.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Ja to take chvalim.... byl jsem v bitve a došlo mi zlato abych tam nemusel nechaval celou armadu, tak jsem si za par peceti pres plusko koupil zlato a vse bylo ok. V bitvě se totiz do normalniho shopu dostat nejde.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Platek View Post
    Ja to take chvalim.... byl jsem v bitve a došlo mi zlato abych tam nemusel nechaval celou armadu, tak jsem si za par peceti pres plusko koupil zlato a vse bylo ok. V bitvě se totiz do normalniho shopu dostat nejde.
    Ta možnost tu je, může se to hodit v těchto a podobných situacích.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO