Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 119 (29. 10. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 119 (29. 10. 2014)

Zde můžete diskutovat o změnách verze 119 z 29. 10. 2014. Protokol změn je zde.
    Last edited by BBRothangald; 29.10.14 at 17:02.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Nefunguje event!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Nefunguje event!
    Dobrodružství Karmínoví kupci bude dostupné od 30. října.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Sice si přesně nepamatuju všechny hodnoty jak byly před tím, ale vidím tam výrazné snížení HP u jednotek (světlice cca 160, nebesané 90, serafíni 40). Dále byl určitě snížen útok u serafínů i nebesanů. Inkvizitoři mají sice nově o jedno léčení více, ale zase účinek léčení byl snížený, takže nevím co si o tom mám myslet.Světlice místo 3 tahů na oslepení nově 4 tahy. Rytíři slunce místo posílení odolnosti můžou nově přeskakovat překážky, fakt paráda. Na gryfa jsem se raději ani nedíval. Počkám si na celkový výčet změn, ale už teď pro mě jako rytíře azylu to znamená to, že můžu rovnou smazat hru a jít hrát něco jiného. Jsem v současné době ve fázi, kdy mám na 30 levelu před sebou hlavně bitvy s bossy, se kterými jsem měl obrovské problémy i před tím, než došlo k tak brutálním zásahům a oslabení jednotek. Tak jak to je teď, tak ty bosse nemám vůbec šanci dát, tomu se říká vyvážení.....

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Chtělo by to vidět změny u jednotek Azylu stejně jako to je u jednotek Nekropole, Viz ta Renesance jednotek a ty screeny.
    Cech The Maestro

Postavy: D4rk_Knight & _BATMAN_ & ZurEnArrh

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Caped_Crusader View Post
    Chtělo by to vidět změny u jednotek Azylu stejně jako to je u jednotek Nekropole, Viz ta Renesance jednotek a ty screeny.
    Na tomhle se momentálně pracuje. Hned, jak to bude připraveno, vydáme to.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Popis oživení nemrtvých je stále stejný a stále nedává smysl, je to +5% k léčení za každou jednotku v rámci stacku co je plná? +5% plošně? +(5 * bulharská konstanta)%? A propos, bude někdy u skillů uvedeno, jak moc mi podpora hrdiny ten skill posílí? takhle to je atribut který sice asi možná nějak funguje, ale nedá se vyčíst jak (pokud nebudu sedět celý den a nezkoumat to), takže netuším jestli ji mám maxovat, mám na ní kašlat, cokoliv?

Server
    CLA01
    díky verzi 119 nemůźu použít postavu na 18lvl necro -mág protože verze 116 už neexistuje fakt super vymyšlená blbost tadyvůbec nemá za cenu platitMaxStone.

Server
    CLA01
    minhlesSheep - ten skill je vysvětlen v jiném vláknu, ale jinak skill posiluje udělené léčení co jednotka obdrží, je to jako aura u anděla.
    Jinak mohu říct k jednotkám Azylu, čekal jsem to horší. Oproti Necro jednotkám je tam stejně zásahů, ale nejsou tak radikální a pro PVP či většinu PVE jsou tyto změny spíše výhodné. Jen je tam škoda jedné věci, dosah světic je enormní, rozmanitost armády azylu tímto pomalu končí. Co se týká resistů raději budu zticha, o tom by se dalo dlouze debatovat, jelikož to neskutečným style Azyl zvýhodňuje v PVP.

Server
    CLA01
    tohle neni renesance ale genocida, opravdu tomuhle chcete rikat vyvazeni jednotek?

Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast