Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 40 of 40

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 119 (29. 10. 2014)

Server
    CLA01
    Já poradim něco jiného, CCleaner na vyčistění cache. Před chvilkou mi to hodilo neplatnou relaci, spustil jsem CCleaner na vymazání cache a v pohodě se přihlásil.

Server
    CLA01
    Darken 1, tvoje rada bohužel nepomohla, hra stále nejde spustit

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by chrunda View Post
    Vy si hráčů vážíte? Tak je poslechněte a zrušte všechny updaty aplikované od září !!!! Všechny stojí za H****O !!! Stala se z toho nehratelná slátanina, která se dá dohrát pouze za obnos, za který bych si mohl pořídit starší ojetý vůz vyšší třídy a s tím bych měl víc zábavy než u téhle věčně padající pitomosti, které navíc s každým updatem ubíráte na zábavnosti a hratelnosti. Naštěstí jsem našel jiné hry, co se opravdu dají hrát, takže můj rytíř tady asi již navždy zůstane nedohrán na 24.levelu. Všem zbylým hráčům přeji pevné nervy a nadité prkenice, adminům a manažerům přeji, aby k Vánocům dostali silné brýle popřípadě naslouchátka (doposud totiž přání hráčů asi nemůžou ani přečíst natož vyslyšet) a všem novým hráčům lepší úsudek, co se výběru této hry týče. God bless original Heroes, Heroes Online R.I.P !!!
    Skutečně chceme pro hru to nejlepší. Hra je v beta verzi a věříme, že až ji dokončíme, bude hra vyladěná a skvěle hratelná. Hráčům nasloucháme, jak také mimo jiné dokazuje aktuální hlasování o Ptácích bouře. Nicméně nemůžeme zohlednit veškeré požadavky hráčů, které jsou leckdy i protichůdné.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Právě jsme dokončili aktualizaci, která by situaci měla zlepšit. Vyzkoušejte prosím.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Problémy má často Chrome.
    je super že vyvíjíte hru do prohlížeče a nejpoužívanější prohlížeč funguje nejhůř, dost k zamyšlení... Jak hra vůbec jede v opeře která je založená na chromu?
    Last edited by BBRothangald; 06.11.14 at 17:37. Reason: Moderováno.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    je super že vyvíjíte hru do prohlížeče a nejpoužívanější prohlížeč funguje nejhůř, dost k zamyšlení... Jak hra vůbec jede v opeře která je založená na chromu?
    Který prohlížeč je nejpoužívanější, o tom by se daly vést dlouhé debaty. Co jisté je, je fakt, že Opera byla poprvé vydána v roce 1995, zatímco Chrome v roce 2008. Opera tedy rozhodně na Chromu založená není. A poprosím nenavážet se do ostatních hráčů.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Právě jsme dokončili aktualizaci, která by situaci měla zlepšit. Vyzkoušejte prosím.
    No moc se to nezlepšilo. Problémy jsou jako včera. Navíc je i problém se prokopat na fórum.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Úprava přinesla jednu věc a to že mi přestala zamrzat hra, když se nepřítel vzdá. Tak jsem si řekl, že to vypadá dobře a konečně porazím toho Sandra (vždycky mě to vykoplo z boje při přechodu na další kolo) No a co se nestalo, při vstupu do třetí fáze to po mě opět chtělo restart, takže už mi bylo jasný co se stane... O nějaký ztráty jednotek mi nejde, ty byli minimální, ale bojovat pořád dokola ze Sandrem a říkat si, jo, teď už mě to nevykopne.. to mě začíná už pomalu lézt na nervy. Hra pro mě uvízla na mrtvém bodě, týdenní bossové v nedohlednu.. Nemyslím si, že by byla chyba na mém pc, rady ohledně vyčištění cache, nebo změna prohlížeče... Počítače mě několik let živili a je mi jasný, že ten problém je jinde.. pc čistím denně.. to je základ pro dobrej chod.. Prohlížeč používám také stejnej, od dob co Mozilla Firefox vyšla.. Je to beta, tam se chyby tolerujou, hledají, odstranují...lepší než to vypustit do vostré verze. Tak snad se to časem zlepší.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arawnix View Post
    Úprava přinesla jednu věc a to že mi přestala zamrzat hra, když se nepřítel vzdá. Tak jsem si řekl, že to vypadá dobře a konečně porazím toho Sandra (vždycky mě to vykoplo z boje při přechodu na další kolo) No a co se nestalo, při vstupu do třetí fáze to po mě opět chtělo restart, takže už mi bylo jasný co se stane... O nějaký ztráty jednotek mi nejde, ty byli minimální, ale bojovat pořád dokola ze Sandrem a říkat si, jo, teď už mě to nevykopne.. to mě začíná už pomalu lézt na nervy. Hra pro mě uvízla na mrtvém bodě, týdenní bossové v nedohlednu.. Nemyslím si, že by byla chyba na mém pc, rady ohledně vyčištění cache, nebo změna prohlížeče... Počítače mě několik let živili a je mi jasný, že ten problém je jinde.. pc čistím denně.. to je základ pro dobrej chod.. Prohlížeč používám také stejnej, od dob co Mozilla Firefox vyšla.. Je to beta, tam se chyby tolerujou, hledají, odstranují...lepší než to vypustit do vostré verze. Tak snad se to časem zlepší.
    Děláme na tom, pokusíme se problémy odstranit co nejdříve. Vyčištění cache atd. radíme, protože může pomoct.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    otazka na telo: Ako mam hrat ako rytier proti klerikovi alebo nekromagovi v arene na lvli 30 ? nie je to trochu mission impossible ? pvp je zabavka len pre magov... to musi byt jasne kazdemu ako facka

Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4