Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 119 (29. 10. 2014)

Server
    CLA01
    Ta poslední verze je fakt "skvělá" skoro v každém boji mi to začne načítat a musím restartovat hru nebo mi to pořád dokola píše chyba relace. Opravdu je to pak "úžasný herní zážitek" když se vám to během boje 3x kousne.

Server
    CLA01
    To je přetížeností serveru, když nehraješ ve špičce, tak se nic takového neděje.
    Nezkoušel někdo "nová" zapomenutá místa? Pro porovnání před updatem?

Server
    CLA01
    Také se mi to od poslední verze dost kouše, v podstatě v každé bitvě to začne načítat, hra zamrzne a když to náhodou přeskočí do výsledků, tak to chce stejně restart. Předtím se to nedělo, krom minimálních lagů hra běžela v pohodě. Problém mi zabranuje bojovat s Bossem, boj na 2 nebo 3 fáze nemá cenu ani zkoušet, druhá fáze nenačte a vykopne mě to ven před bosse.
    Zapomenutá místa jsem po updatu zkoušel, pokud jde o obtížnost, přijde mi to stejný jako předtím, vážná, smrtící.. ale dá se. Odměny, zkušenosti na 30lvlu cca 350K, což je docela pěkný, ale zbytek nic moc, nepoužitelnej artefakt (modrej), hromádka kovu a šutr na rychlost pohybu. Takže nevidím velkou změnu.

Server
    CLA01
    mě se dnes stalo že při kooperativní bitvě jsem musela refreshovat hru a od té doby se nemůžu dostat do hry takže taky supr herní zážitek. už je to hlášený takže se s tím snad něco brzy udělá...

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arawnix View Post
    Také se mi to od poslední verze dost kouše, v podstatě v každé bitvě to začne načítat, hra zamrzne a když to náhodou přeskočí do výsledků, tak to chce stejně restart. Předtím se to nedělo, krom minimálních lagů hra běžela v pohodě. Problém mi zabranuje bojovat s Bossem, boj na 2 nebo 3 fáze nemá cenu ani zkoušet, druhá fáze nenačte a vykopne mě to ven před bosse.
    Zapomenutá místa jsem po updatu zkoušel, pokud jde o obtížnost, přijde mi to stejný jako předtím, vážná, smrtící.. ale dá se. Odměny, zkušenosti na 30lvlu cca 350K, což je docela pěkný, ale zbytek nic moc, nepoužitelnej artefakt (modrej), hromádka kovu a šutr na rychlost pohybu. Takže nevidím velkou změnu.
    Osobně mohu poradit klasický postup - odhlášení ze hry i ze stránky, vymazání cache prohlížeče a Flash Playeru, jejich aktualizace. Pak případně i zkusit jiný prohlížeč. Problémy má často Chrome.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    mas pravdu uz se to neda hrat. je to hra co se neda dohrat a pokud nemuzes postupovat dale prestane te bavit. a ted na vic se nejde ani prihlasit. hledam jinou hru kde si budou vazit hracu co jim davaji penize.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Osobně mohu poradit klasický postup - odhlášení ze hry i ze stránky, vymazání cache prohlížeče a Flash Playeru, jejich aktualizace. Pak případně i zkusit jiný prohlížeč. Problémy má často Chrome.
    pouzivam Mozilu a stejne mi to nejde ani se uz prihlasit. a nebudu nic mazat kdyz mam na tom zavysle jine hry co hraju. a pokud to oni neumi opravit tak by to meli smazat a hru zrusit.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by FreeCooIIn View Post
    mas pravdu uz se to neda hrat. je to hra co se neda dohrat a pokud nemuzes postupovat dale prestane te bavit. a ted na vic se nejde ani prihlasit. hledam jinou hru kde si budou vazit hracu co jim davaji penize.
    My si hráčů vážíme. Zkus prosím doporučený postup, nebo se obrať na podporu. Upozorňuji, že hra je stále v beta verzi a jasně jsme upozorňovali, že se hráči budou potýkat s problémy, jelikož se de facto jedná o test a hra prochází vývojovým cyklem.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Vy si hráčů vážíte? Tak je poslechněte a zrušte všechny updaty aplikované od září !!!! Všechny stojí za H****O !!! Stala se z toho nehratelná slátanina, která se dá dohrát pouze za obnos, za který bych si mohl pořídit starší ojetý vůz vyšší třídy a s tím bych měl víc zábavy než u téhle věčně padající pitomosti, které navíc s každým updatem ubíráte na zábavnosti a hratelnosti. Naštěstí jsem našel jiné hry, co se opravdu dají hrát, takže můj rytíř tady asi již navždy zůstane nedohrán na 24.levelu. Všem zbylým hráčům přeji pevné nervy a nadité prkenice, adminům a manažerům přeji, aby k Vánocům dostali silné brýle popřípadě naslouchátka (doposud totiž přání hráčů asi nemůžou ani přečíst natož vyslyšet) a všem novým hráčům lepší úsudek, co se výběru této hry týče. God bless original Heroes, Heroes Online R.I.P !!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    já zkoušela se odhlásila, odešla ze stránky, restartovala počítač, smazala veškeré historie, nechala vyčistit počítač od temps a cookies a aktualizovala flash player a všechno co se dalo, vyzkoušela další dva prohlížeče. Co mám ještě dělat víc? Dnes krátce po polední to bude 48 hodin, kdy se tam nemůžu dostat. Je to i nahlášené na helpdesku a nic...a zaregistrovala jsem, že teda asi nejsem jediná, komu to došlo do takové fáze takže mým PC to asi nebude... No jako dítě jsem se kokala na točící se buben pračky ale už jsem velký a na točící se načítací kolečko mě fakt nebaví...

Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast