Results 1 to 3 of 3

Thread: niesłusznie naliczone pieczęcie

kirkus132
    Guest

niesłusznie naliczone pieczęcie

Witam.
    Ostatnio ukradło mi 500 pieczęci za darmową bitwę automatyczną. napisałem do supportu żeby mi zwrócili, odpisali że dopiero po przedstawieniu dowodu. Jako że udało mi się później powtórzyć błąd 2 razy ale nagrać tylko 1 filmik w którym wciskam atak i pisze obok niego 0 pieczęci a po wejściu do walki zabriera mi 500 pieczęci to wysłałem go do supprotu. I tu zaczynają się schody. Niestety nie da się otworzyć tego filmu zwykłym programem, brak kodeka FICV. Kodek ten jest dostępny i działa tylko i wyłacznie w programie action! bo jest to ich autorski kodek. Film był nagrywany na laptopie mojej siostry mieszkajacej 70 km ode mnie. Co ważna posiada ona winde 7 ja tylko xp, mimo że na każdej stronie do pobierania actiona! piszę że działa na xp to jest to zwykła bujda. I teraz muszę czekać 2 tygodnie za nim znowu pojadę do siostry i przekonwertuje ten film bo nikt z administracji nie może ściągnąć sobie tego programu żeby go obejrzeć, dodatkowo na nakręcenie samego tego błędu poszło 1000 pieczęci a więc w sumie 1500 straty, jestem trochę zniesmaczony bo nie spodziewałem się że filmik nie zadziała, dodatkowo powinna być (może jest) jakaś instrukcja jak poprawnie nagrywać i przesyłąć filmiki do supportu, czy da sieto jakoś załatwić szybciej??

Server
    CLA01
    następnym razem wgraj na youtube

kirkus132
    Guest
    spróbuję jutro bo mam ten film, aczkolwiek u siostry (winda 7) działało na wszystkim a umnie na xp na media playerze tylko dźwięk leci, z 2 stromy film ma półtorej minuty a wielkość 350 mb więc trochę słabo