Results 1 to 6 of 6

Thread: Záznam bitev rytíř - azyl

Server
    CLA01

Záznam bitev rytíř - azyl

Zdravím, máte někdo nějaké záznamy bitev rytíře azylu zejména co se týká týdenních bossů?
    Chtěl bych se maličko inspirovat co furt dělám blbě, že to nejsem schopen uhrát beze ztrát jak tady spousta lidí píše jak to je snadné, ale na netu vidím pouze boje kleriků, popřípadě nekromantů. Mám level 30, celou hrou jsem si prošel sám převážně se sestavou 2xinkvizitor, 3x světice a 1x serafíni, ale ty bosse nejsem schopen bez ztrát zvládnout. Tak bych se rád přiučil, kde dělám chybu. Díky

Server
    CLA01
    Sice jsem rytíř smrti, ale problémy máme společné. Zkus se podívat sem http://forum.cla.heroes-online.com/t...bossov%C3%A9?p
    Nejsou tam videa, ale třeba něco z mé taktiky úspěšně použiješ. Sice máme rozdílné jednotky, ale dají se podobně použít. Tank snovačky = serafíni, lečitelé spektry = inkvizitoři, vyřazení nepřátel snovačky = světice.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    NECRO má výhodu, že má pasivní SKILL na léčení a SPEKTRY léčí hromadně.
    Rytíř AZYLu má jen SVETICE a INKVIZITORY.

Jako rytir bych si velice rozmyslel tahnout do boje UP jednotky.

Server
    CLA01
    Ano je to přesně jak píše Jara. Právě proto jsem ještě žádný souboj s bossem nedojel do konce a vždy jsem je raději vzdal a utekl z boje než abych přišel o pracně získané jednotky. Kolik jsem musel udělat těch opakovaných úkolů, abych nasbíral potřebné krystaly. Kdyby měl rytíř dva tahy za kolo, nebo schopnost léčení všech jednotek ( a ne jen základních), tak by to bylo úplně o něčem jiném. Jediné zastavovací kouzlo byla pacifikace a tu rytířovi nepochopitelně sebrali a dali ji už tak silnému klerikovi. Proto bych rád viděl někoho, ať mi ukáže jak to jde s rytířem azylu zajet beze ztrát. Když vezmu do boje slabší neupgradované jednotky, tak ta šance zajet to beze ztrát bude úplně mizivá. A i tak je to systémově špatně nastavené, proč se pak honím za krystaly a stavím armádu z up jednotek, abych do těch nejtěžších bitev bral stejně jednotky neupgradované s vidinou, že tam nechám minimálně půl armády. Po 30tém levelu dávají dračí levely minimální posílení hrdiny, proto je jedinou možností jak se stát silnějším jsou silné artefakty, ty padají z bossů což je začarovaný kruh. Bohužel mi asi nezbude nic jiného, než jít do boje s bossem s neupgradovanými jednotkami, pak počkat pár dní na obnovení armády a pak jít na další souboj. Bohužel jsem nikde žádné video s rytířem nenašel.

Server
    CLA01
    Viděl jsem video s NECRO rytířem, kde hrál 3x SPEKTRY a 3x Upíry (6x léčení).
    Stálo ho to hodně taktizování, ale bez ztrát to šlo.

Azyl rytíř "nemá šanci" bez ztrát. A proti jednotkám prázdnoty (nejde vyléčit zranění), když tam ty jednotky jsou 3 skupiny, to je teprve průser
    Ještě že hraju za mága.

Server
    CLA01
    A to se ještě hrozím co ukáže očekávaná novinka renesance jednotek azylu. Jestli tam dojde k nějakému oslabení jednotek, tak to bude, však my víme kde....a nějaká úprava kouzel nebo vybalancování hrdinů v nedohlednu