Results 1 to 6 of 6

Thread: problem ze sklepem

Server
    CLA01

problem ze sklepem

witam
    chciałem dokupić kilka pieczęci ale nie mogę zalogować się do sklepu. Próbowałem kilkakrotnie ale jeszcze nigdy mi się to nie udało. Jest może jakiś błąd czy ja coś robię źle?
    proszę o info

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj maszynik!

Pragnę potwierdzić, iż sklep na naszej stronie internetowej funkcjonuje poprawnie. Jeżeli doświadczasz problemów związanych z zakupem Pieczęci Bohatera, uprzejmie proszę o kontakt z naszą obsługą klienta.

Zalecam szczegółowe opisanie problemu.

Server
    CLA01
    Dziękuję za informację ale do pomocy również nie mogę wejść. Jaka może być przyczyna? Nie jest to kwestia ciasteczek ponieważ próbowałem na różnych kompach...

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by maszynik View Post
    Dziękuję za informację ale do pomocy również nie mogę wejść. Jaka może być przyczyna? Nie jest to kwestia ciasteczek ponieważ próbowałem na różnych kompach...
    Czy możesz sprecyzować na czym dokładnie polega problem?
    Czy próbowałeś otworzyć stronę w różnych przeglądarkach internetowych?

Server
    CLA01
    w przeglądarce chrome jak i IE przyciski sklep oraz pomoc nie działają. Po ich naciśnięciu jest krótkie przelogowanie się strony ale strona nie zmienia się ani nie otwiera w innym oknie. Przycisk forum działa ok. Jakoś nie mam koncepcji w czym może być problem. Jakieś propozycje...

Server
    CLA01
    czy można w jakiś inny sposób skontaktować się z obsługą klienta? Może coś pomogą na moją przypadłość bo widzę, że na forum odpowiedzi nie otrzymam na nurtujące mnie pytanie