Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: runa albo artefakt zamiast patentu za logowanie sie

Server
    CLA01

runa albo artefakt zamiast patentu za logowanie sie

Moim zdaniem te patenty w ogólne nie są potrzebne tylko niepotrzebnie zapychają sakwę, więc lepszy byłby jakiś artefakt czy runo.
    Mogłaby być również sakwa zwiększona o +5 dla każdego bohatera po tych zmianach w grze.

Server
    CLA01
    Oczywiście masz takową możliwość - kup se...

Server
    CLA01
    dla kazdego za darmo o +5, a i cena powiekszenia jest bardzo duza

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Gdyby te śmieciowe patenty szło za 2k sprzedać, sens zbierania ich by był większy, a tak cieszą mnie bardziej bonusy z 3 czy 4 dnia, bo jakiś artefakt dostałem lepszy od dotychczasowego. Po stokroć jeszcze mógłbym chóralnym głosem z innymi graczami wyrazić opinię o tych śmieciach zapychających plecak (TAK, TAK, MOWA O PATENCIE NA SZYBKĄ BITWĘ panowie i panie moderatorzy czytający sugestie), ale czy to coś da?
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    a mi sie przydaja patenty, wprawiedzie jak juz to uzywam ich 3-4 jeden po 2gim bo mimowszystko 5 min to strasznie malo czasu :P
    aczkolwiek fakt wolabym cos innego no i smieszna ilosc 5 pieczeci bohatera mhm juz wogole mogloby ich nie byc bo to jest rownie smiesznozalosne jak dostac podwyzke o 5 zl :P

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Z tego co pamietam to większość forumowiczów wieszało psy na codziennej runie przed zmianami... teraz runy nie ma to wieszaja psy na czym innym... zdecydujcie sie.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    W życiu nie dałbym sobie powiedzieć złego słowa o Runie Nadziei. To, że zmienili bonus, chcąc zrobić innym dobrze, nie znaczy, że im wyszło.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Mi też ta runa w niczym nie przeszkadzała, ale niestety większość zadecydowała inaczej.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Z tego co pamietam to większość forumowiczów wieszało psy na codziennej runie przed zmianami... teraz runy nie ma to wieszaja psy na czym innym... zdecydujcie sie.
    Cos ci sie pomyliło, ta runa to byl najlepszy prezent, nikt wtedy nie kupowal zadnych innych bo one na wszystko wystarczaly. To sie nie podobalo developerom, wiec zamienili na bezwartosciowy smiec co zapycha plecak i musza gracze klikac aby go wyrzucic.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Oj nie Majamas, pamietam dobrze jak niejeden gracz twierdził, że ta runa to śmieć.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast