Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: runa albo artefakt zamiast patentu za logowanie sie

Server
    CLA01
    Ja bym wolał jakby zamiast tego patentu dawali runę albo artefakt. Patentów wykorzystałem ze 3 a zostało jeszcze 15 Gdyby szło je sprzedać to bym posprzedawał nawet po 10 złota a tak szkoda marnować. Czasem się przydają ale tylko czasem a miejsce w plecaku przydaje się bardziej. Specjalnie nawet raz 1 dzień gry odpuściłem żeby artefakt za 4 dzień dostać. A te 5 pieczęci to wsadźcie sobie gdzie chcecie. Lepsze rozwiązanie według mnie to codziennie loteria, 5 kart odwróconych i wybierasz jaką chcesz ale nie wiesz co tam jest i dostajesz to co wylosowałeś. Coś jak u mistrza hazardu tylko bez płacenia. Za codzienną bytność w grze bonusy z kart byłyby coraz lepsze. np. za dzień pierwszy w kartach może być mała dostawa drewna albo słaba runa czy coś w tym stylu a za dzień piąty można rozlosować np. mocny artefakt, pieczęcie albo nawet te gówniane patenty byle nie skazywać gracza na zbieranie tego samego gówna przez wieczność. Bonus w złocie powinien być dodawany automatycznie do wylosowanej nagrody bo codzienny bonus złota to u dużej liczby graczy jest ważną częścią dochodu.
    Last edited by Rigelunius; 18.11.14 at 15:29.

Server
    CLA01
    Pomysł z patentem ewidentnym "patentem" na zapychanie plecaka. Na początku wywalałem, ostatnio zacząłem korzystać (bo są) ale przez to zaczęło szybko kurczyć się złoto bo zaczęły być straty w woju - nawet do 40% na walce, gdzie walcząc samemu mam zerowe lub minimalne. Okazało się nawet ostatnio, że niewielkimi stratami robię śmiertelne. Runa była świetna i nigdy nie słyszałem by ktoś narzekał (choć na pewno zawsze się malkontenci znajdą).
    Pomysł Rigeluniusa z loterią świetny, stosowany już kiedyś gdzieś w jakiejś grze. Może być codziennie z różnymi nagrodami lub tylko ostatniego dnia. Co na to szefostwo?

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3