Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: runa albo artefakt zamiast patentu za logowanie sie

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Z tego co wiem, gracze oczekiwali większej różnorodności, niż te pięciodniowe spuścizny developerów. Ale najwyraźniej oni nie panimaju zbyt wiele.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    A to już całkiem inna historia co z ta gra wyprawiaja co chwile. Aż strach sie bac następnej "poprawki", to fakt.

Server
    CLA01
    Moim zdaniem te patenty 5 minutowe sa OK, jak uzbiera mi sie duzo wojska to ide sobie na auto walki i dzieki temu szybciutko mozna nazbierac troche surowców , a runy są guzik warte cale szczescie ze ich nie daja, zbieram tylko runy ducha reszta jest raczej malo potrzebna, ale to moje zdanie.

Gram Klerykiem obecny lvl 21.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Chuja warte są te patenty. Chyba, że marzeniem
    marzeniem gracza jest siedzieć tydzień nad wojem, by je rozpieprzyć w jeden dzień. Wtedy sens wchodzenia do gry zwiększa się, bo trza zbierać wojo. Moja opinia.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Kiedy dostaliśmy patent 24h, to zużyłem go w trzecim akcie, kiedy trzeba było pokonywać te kamienne anioły. Wtedy bardzo mi się ten patent przydał, lecz teraz nie opłaca się w ogóle. ;/

Server
    CLA01
    mogliby dać do wyboru czy artefakt czy runo, te patenty tylko niepotrzebnie sakwe zapełniają

Server
    CLA01
    Runa była zdecydowanie lepsza. Ten patent to totalny syf.

Server
    CLA01
    +1 na tak

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    zawsze mozna dac w 5ty, dniu cos w rodzaju 'suprise box' po otorzeniu ktorego losowaloby nagrode (albo zwoj albo runa albo inne innosci jakiesobie ubi zazyczy wrzucic)

Server
    CLA01
    Wszystko jest lepsze, nawet surowce, od tych patentów, ewentualnie można pomyśleć o zmianie dotychczasowego sposobu bonusów na jakiś tygodniowy, gdzie każdego dnia będzie do zdobycia co innego, i tak powtarzalne co tydzień, a nie jak teraz, jedno i to samo każdego dnia. Pieczęcie ewentualnie można by zsumować, dać 35 raz na tydzień, a nie ciułać po te 5...

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast