Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 285

Thread: Przyznawanie punktów 18+

Server
    CLA01
    Kiedyś my stali...
    Kiedyś cygara palllllili
    W srebrnych zbrojach czekali
    w lipcu...
    to nie były nagie miecze
    to nie był tytoń
    to my wzięli i poszli
    co tak będziem sami stali

Server
    CLA01
    No cóż, 4 punkty na koncie.
    Dziś powrót w szeregi gildii, ale jako "czlonek", a bylo sie kiedys "oficerem".
    Życie tu jest brutalne...
    Ciężko jest lekko żyć.

Server
    CLA01
    Ktoś tu z Mensy do mnie dotaruo? A w lontku zdroju ktoś na zloCie był? Pojazdy z tależy klejił?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Emro30 View Post
    Nie kirkus132, składnia jak najbardziej w porządku, kultura faktycznie na czas jednego wpisu obniżyła lot CZY COŚ, interpunkcja cały czas wysokich lotów, CZY JAKOŚ TAK. Ale nie mogłem pozwolić koledze na wyjście przed peleton, rozumiesz chyba. Składnię mógłbym omówić, ale Twoją, bo to perełka niewątpliwa. Natomiast cybersex z adminem, a także z innymi nie wchodzi w rachubę, są prostsze sposoby. Tak poza tym albo rozmawiamy o dorosłych sprawach, albo na poziomie dzieciaków, a wtedy Twoje zapędy z jajami na brodzie podchodzą pod pedofilię, ale cóż - każdy robi, to co lubi.
    przykro mi nie zamierzam udawaćkogoś kim nie jestem, maturę z polskiego mam na niezłym poziomie, choć nie nie mam bo pewnie chodzę do przedszkola już 5 rok i zaraz kończę a później to jakiś awansik się szykuje pewnie do zerówki pójdę, przykro mi nie zamierzam tu się starać bo po co?? nie sygnaturuje tego swoim nazwiskiem,zobaczyłbyś mój profil na goldlinie inaczej byśmy gadali, alo na facie gzie sygnaturuje to swoim nazwiskiem,

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Thorangel View Post
    Musicie się postarać bardziej :P, albo z jajem walcie te komentarze.
    jak napisałem o *** to sie obraziłeś i dałeś mi karniaka także nie wiem o co ci chodzi
    Last edited by Thorangel; 31.10.14 at 12:23.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Być może podgryzasz.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

kirkus132
    Guest
    Emro wiesz co jest najgorsze, pracuje w kadrac(a jestem w przedzkolu) i takich udzi jak y i tobie podobni wyrzuca się na 2 etapie przeglądania cv, nawet nie trafiają do naszej bazy danych, tacy ludzie jak ty zostawiają zbyt dużo informacji które łatwo znależć, w przeciwieństwie do ciebie maskę nakładam(jeżeli wiesz o co mi chodzi) tylko na stronach które mogą zostaćwykorzystane w potencjalnej identyfikacji kandydata,wymądrzaj siędalej, może zostaniesz dyrektorem, wielkie może

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    przykro mi nie zamierzam udawaćkogoś kim nie jestem, maturę z polskiego mam na niezłym poziomie, choć nie nie mam bo pewnie chodzę do przedszkola już 5 rok i zaraz kończę a później to jakiś awansik się szykuje pewnie do zerówki pójdę, przykro mi nie zamierzam tu się starać bo po co?? nie sygnaturuje tego swoim nazwiskiem,zobaczyłbyś mój profil na goldlinie inaczej byśmy gadali, alo na facie gzie sygnaturuje to swoim nazwiskiem,
    Emro wiesz co jest najgorsze, pracuje w kadrac(a jestem w przedzkolu) i takich udzi jak y i tobie podobni wyrzuca się na 2 etapie przeglądania cv, nawet nie trafiają do naszej bazy danych, tacy ludzie jak ty zostawiają zbyt dużo informacji które łatwo znależć, w przeciwieństwie do ciebie maskę nakładam(jeżeli wiesz o co mi chodzi) tylko na stronach które mogą zostaćwykorzystane w potencjalnej identyfikacji kandydata,wymądrzaj siędalej, może zostaniesz dyrektorem, wielkie może
    Pierwej ***, że o przykrościach, że nie udajesz nikogo, ale zaraz potem, że jednak się ukrywasz, a ja nie. Mi żadne maski niepotrzebne, dyrektorski stołek też mi zbędny, mam swój nieco niżej i nie muszę się chwalić maturą rzekomej jakości, skoro wyjęta wprost spod maski. Zresztą nie wiem czy pracujesz w przedszkolu, czy tam siedzisz jako *** chłopiec stajenny, ale dystans do siebie i otoczenia masz na poziomie przedszkola, skoro wyciągasz tak ciężkie armaty jak potencjalne poszukiwania MOJEJ OSOBY. Napiszę nawet pewne dyrektywy - szukaj mnie na Śląsku, a może znajdziesz, MOŻE. Ba, siedzisz w kadrach na właściwym miejscu, bo siedząc po drugiej stronie stolika z takim piśmiennictwem, to CV powinno zostać odrzucone na pierwszym etapie - pisania.

P.S. Nikaj nie kandyduje na tę chwilę, ale już niebawem startuję do prezydentury, więc jak plakaty będą na mieście, dam znać.
    Last edited by Thorangel; 31.10.14 at 12:26.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Kirkus wszyscy z naszej gildii zazdroszczą ci stanowiska, a najbardziej Emro i GnoM, ja tylko trochę.
    Podaj nazwę firmy to wszyscy złożymy CV. Będziesz mógł dwa razy je przeczytać skoro musisz po dwa razy czytać tekst, by go zrozumieć.
    ps. Punkty zbieramy, bo za zdobycie 10 jest awans na dyrektora moderatora.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Symex73 View Post
    Kirkus wszyscy z naszej gildii zazdroszczą ci stanowiska, a najbardziej Emro i GnoM, ja tylko trochę.
    Podaj nazwę firmy to wszyscy złożymy CV. Będziesz mógł dwa razy je przeczytać skoro musisz po dwa razy czytać tekst, by go zrozumieć.
    ps. Punkty zbieramy, bo za zdobycie 10 jest awans na dyrektora moderatora.
    Nie znam ani jednego ani drugiego więc co mi po ich zazdrości?? Kiedyś może dorośniesz zrozumiesz że w pewnych miejscach pewnych nazw nie wymieniasz, polecam ci czytać wszystko po 5 razy i czytać to co jest napisane a nie nadawać czemuś nad interpretacjami, symex twoje cv ma około 1 minutę na to żeby kogolwiek zachwycić, i wierz mi nikt nie czyta wszystkich dokumentów do końca na etapie przeglądania cv, szybkie pobieżne rzuty okiem i tak odsiewa się sporo osób na początku, w 2 etapie czytania weryfikujemy przesłane materiały, sprawdzając na profilach branżowych i nawet społecznościowych bo dużo mówią o człowieku, i na tym etapie odpadają tacy ludzie jak emro, bo cv jest ą i ę a jak go sprawdzasz to zaraz zwykły burak wychodzi, na facebboku można się czasem dowiedzieć rzeczy których nie poznasz z cv albo już samej rozmowy kwalyfikacyjnej, to załóż własne forum i zostańdyrektorem

Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast