Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 101

Thread: Odrodzenie Stworzeń Nekropolii

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Odrodzenie Stworzeń Nekropolii

Witajcie!

Zapraszam do dyskusji na temat nowych statystyk Stworzeń Nekropolii w tym miejscu!

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Drodzy Bohaterowie!

Fate Spinner / Pożądki Losu

Pozdrawiamy,
    Wasz zespół MMHO
    Merci, tak podziękuję Ci, merci, że jesteś tu. "Nercopolia: karty Jednostek ", ja czekam na 6 akt i Wątrobopolis, bo jak widać piąty akt dzieje się na forum i jest najciekawszy, szkoda tylko, że w języku ponglish.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    nie wiem czy dobrze dojrzałem (obrazek mało dla mnie czytelny) - czy wampiry i wampirzy lordowie będą się uzdrawiać również przy odwecie?
    kiedy serwer nie działa gram w wersje dla ubogich - LordsWM

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak to wygląda. Wampiry w końcu będą drenować w odwecie. I widzę, że w końcu będą jednostki atakować Magią Ciemności, a nie Pierwotną i Arcyliszowa umiejętność zwiększy przydatność. Ponadto liczę na to, że Kościane Kolce i inne takie będą działać należycie, to zmiany mogą być in plus. Niepokoi mnie zmniejszenie ataku i liczby punktów życia u jednostek, natomiast cieszy zwiększenie ruchu i liczby ładunków leczenia.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    zaświstam

Server
    CLA01
    KOlejne utrudnienia.... Nieee......Zwróćcie uwagę na Hit Points.. wszystko oprócz prządków losu itp. będzie miało mniej HP... Arcylisze 180 zamiast 237... !!?? to ma być zbalansowanie!?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by AdaSSSko View Post
    KOlejne utrudnienia.... Nieee......Zwróćcie uwagę na Hit Points.. wszystko oprócz prządków losu itp. będzie miało mniej HP... Arcylisze 180 zamiast 237... !!?? to ma być zbalansowanie!?
    Za to Ty chyba tylko zwróciłeś uwagę na HP nie patrząc wgl na inne atrybuty: 3 ładunki leczenia, zmiana dmgu liszy na magie ciemności (wreszcie skill arcyliszy będzie użyteczny), leczenie wampirów przy odwecie, dalej nie chce mi sie wymieniać.
    Radzę wszystko przeczytać zanim się coś napisze.

Server
    CLA01
    Jak wyżej jak dla mnie zmiany na plus. Fajnie widzieć że coś o co prosili gracze w końcu zostało dodane. Co też ważne a pewnie niewielu na to zwróci uwagę to to że nie zmienili tych umiejętności czy statystyk o 180% tak jak to było w przypadku drzewka umiejętności i chwałą im za to. Lekkie zmiany z czego większość na + i do tego informacja przed aktualizacją do tego od razu temat do dyskusji i tak powinno być za każdym razem.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    @stoprowarrior Nie 180%, ale jednostki Nekropolii drastycznie dostają po dupie z HP. Jeżeli jeden ładunek leczenia więcej ma to balansować na spółkę z drenażem na odwecie u wampira, to niezbyt dobrze. Jednostki Przystani i tak mają generalnie więcej HP od Nekropolitan, a teraz minus ~100 na jednostce razy ilość w slocie znów najprawdopodobniej zrobi przewagę niestety. Ale reszta faktycznie miłym zaskoczeniem.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    zaświstam

Server
    CLA01
    Przeczuwam że znerfią u płomieni chwały umiejętność oślepienie... ale może dodadzą jeszcze jeden ładunek dla kapłanów!
    Niech robią co chcą tylko żeby wprowadzili balans pomiędzy bohaterami mocy a magii!!!

Server
    CLA01
    No, ja widzę, że teraz wampiry staną się całkowicie bezużyteczne, skoro leczyć będą się mogły, tylko z żywych jednostek ... Powodzenia w używaniu ich np na pvp, albo po odblokowaniu mapy w pazurach, gdy się zabije sandro 2 ....
    "jednakże Gobliny przyprowadzone przez Kupców są szczególne i będzie można je użyć do walki tylko przez ograniczony okres czasu."
    No, tak jak myślałem, nie idzie ich werbować więcej i nie dość, że namęczysz się, ażeby zdobyć te jednostki, to zostaną one od Ciebie zabrane jak upłynie czas ich posiadania, POWODZENIA ale ja nie mam zamiaru tracić czasu na taki crap ...

Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast