Reply to Thread
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 122

Thread: Diskuze k renesanci jednotek: hratelná stvoření a jednotky

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hak_85 View Post
    No já jako rytíř azylu na to čučím jak puk. Světlice dolů snad 100HP, k tomu oslepení už jen jednou za 4 kola. Snížení HP i útoku u serafínů. Inkvizitor má sice o 1 léčení více, ale zase s menší účinností. Jestli nevyváží nějak kouzla, tak já už opravdu nevím jak bych měl hrát. S bossy dostávám nářezy jak blázen, nemám jednotky jak zastavit a teď to budu mít ještě těžší. Možná by stálo za to, uvádět pro nováčky při volbě postavy uvádět u klerika easy a u rytíře hardcore. Ať nedopadnou jako já...novou postavu se mi rozehrávat nechce a se současnou ty bossy bez obrovských ztrát prostě nedám.
    no nevím jak tedy hraješ já azyl rytíř 6. dračí úroveň a ikdyž mě tedy štvou ty úpravy jak píšeš tak ve hře jsem to příliš nepocítil.. standardně hraju s 2x inkvizitory 3x oslnivky a 1x serafíni a ikdyž to neni tak easy jako předtím dávám bosse beze ztrát nebo s minimem kdy už se mi nechce řešit že budu zase dvě kola čekat než mi bude moci inkvizitor oživit.. obyč boje jedu na Hrdinu a taky většinou s nulou ikdyž je třeba rozdíl před bojem víc jak 20k v bojové síle.. takže zase tak moc hard to na rytíře neni fakt je že ty úpravy u inkvizitorů (léčba ob kolo a odebrání inkvizice) mi akorát změnili styl boje tak že trvá povětšinou déle než dřív právě proto abych v klidu doléčil a musím víc kupovat svitky regenerace a celkově to je tudíž víc voprus než dřív. K dobru je třeba přičíst větší dosah světlic a serafínů to naopak oceňuju..

Server
    CLA01
    Hmm,tak nevím ,sice je pěkné že konečně opravili upíry a přidali jim na rychlosti ale tu jejich udajně zvýšenou rezistenci na fyzické zranění nějak neregistruju.Mám dojem že pořád dostávají stejnou neli vyšší nakládačku od mobů co utočí fyzickym útokem a další super věc je snížení hp u snovaček ,jeden nájezd eventových mobů a 17 snovaček se odporoučelo do kopru.Jenom mi trochu není jasné proč se tak moc oslabujou jednotky u hráče a mobové se spíše naopak posilujou.

Server
    CLA01
    to je super jak vývojáři čím dál víc kašlou na hráče a Coma se je snaží co nejvíce omlouvat. Ale pokud nejsou schopni udělat přehled změn jednotek ani do teď tak co k tomu říct. přitom je to práce pro jednoho člověka max na hodinu, jenže to by se někomu muselo chtít

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Damion View Post
    to je super jak vývojáři čím dál víc kašlou na hráče a Coma se je snaží co nejvíce omlouvat. Ale pokud nejsou schopni udělat přehled změn jednotek ani do teď tak co k tomu říct. přitom je to práce pro jednoho člověka max na hodinu, jenže to by se někomu muselo chtít
    Ahoj Damione. My na hráče nekašleme. Nicméně zatímco jednotky Nekropole byly oznámeny ihned, u Azylu se vývojáři rozhodli oznámit jednotky jiným způsobem. No a bohužel se na to stále čeká, i když se na tom už pracuje. Prosíme o trpělivost.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    jedine čo je na renesaci dobre je podla mňa zlepšenie damage Lichu.

Server
    CLA01
    myslím že tyto upravy jsou uplně k ničemu když to pořád padá a když to nahle spadne hodně hračum se stane že se jim resetuje lvl a tratěj stejně armadu spíš by se měly zaměřit na takéto věci než na upravu jednotek

Server
    CLA01
    Shiori - já bych řekl, že jednotky hráčů se oslabují a posilují NPC, protože se už dalo vítězit příliš snadno. Po úpravách se to trochu ztížilo, ale pokud použiješ vhodnou strategii, jde to dobře i teď.

Hraju s klerikem L30 + 8 s 5x světice a málokterá NPC se mi dostane na tělo, jedině bossové se silnými kouzly dokážou trochu škodit.
    Vedle toho mám Nekro mága L28, kde je ten boj bez slepoty o něco složitější, ale o to víc se musí přemýšlet. Stačí trochu upravit strategii a lépe použít kouzla a boj, kde jsem při prvním pokusu přišel o celou jednoku na druhý pokus dám bez větších obtíží.

Je mi jasné, že hráči, kteří volají o pomoc při každé bitvě i na levelu 5 se nemají šanci naučit dobrou taktiku boje.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hejpr1CZ View Post
    myslím že tyto upravy jsou uplně k ničemu když to pořád padá a když to nahle spadne hodně hračum se stane že se jim resetuje lvl a tratěj stejně armadu spíš by se měly zaměřit na takéto věci než na upravu jednotek
    Ladíme celou hru, opravujeme ji celkově a ladíme i takovéto detaily, jako jsou statistiky jednotek.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    vyladíte jednotky ale to že lidem se resetuje lvl a tím tu jednotku tu co vy jste předtím poupravily ztratí tak jakej to má smysl poupravovat jednotky

Server
    CLA01
    Eldor67- Mít za Necra 5x nehorázně silných světic co se po každém útoku teleportují zpět tak bych si to také nechal líbit ,ale mě spíše šlo o to že bylo psáno že i po snížení hp by mělo zvyšení rezistu na fyzické útoky kompenzovat ztráty od fyzicky útočících mobek a ne aby mi braly útokem více jednotek než když tomu bylo naopak kdy měli víc Hp a mín rezistů.A ohledně toho ztížení hry bych to chápal ale od toho tu přeci jen jsou obtížnosti kdy snadná obtížnost by přeci jen měla být opravdu snadnou tak aby to zvládali i ti slabší hráči a ne aby zahlcovali chat spamem o pomoc s normálníma NPC.

Reply to Thread
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast