Reply to Thread
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 122

Thread: Diskuze k renesanci jednotek: hratelná stvoření a jednotky

Server
    CLA01
    cim budou nekrousi davat eriona ktery ma plosnak svetlem za 10k kazde dve kola kdyz jste vsem jednotkam tak brutalne stahli odolnost na svetlo a k tomu i zivoty?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Jak asi může kostlivec dostat otravu? Kdyby oheň, tak to pochopím, ale otrávenou mrtvolu bych chtěl vidět.
    No po těch posledních několika patchích jsem otrávená mrtvola JÁ

Server
    CLA01
    do dalšího patche asi hrát nebudu protože to se nedá, nemám čas sedět u toho každý celý den a jen lituju peněz, které jsem do hry vložil. bye

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    No upír bude alespoň moct rychleji utíkat před tou přesilou, protože díky úpravě přijde o 1/4 a upíří lord dokonce o 1/3 životů.

Hlavně by měli udělat něco s tím, že mrtvákům vadí jed. Jak asi může kostlivec dostat otravu? Kdyby oheň, tak to pochopím, ale otrávenou mrtvolu bych chtěl vidět.
    Obrana + lečení je mocná kombinace vidím to na tkadlenách (při zhoubném pohledu upíří dotyk funguje), v obraném postavení máš výrazně zvýšenů odolnost a to pak už jde uléčit. Při prvotním náporu sice léčit nestíháš ale časem se to obrátí.
    Souhlasím že otrávený nebo krvácející kostlivec je nesmysl.

Server
    CLA01
    Mimo to upír má sice snížené životy o 1/3 ale zas odolnosti na fyzické útoky, kterýma útočí většina jednotek vzrostla o 1/3, spíš mě trápí výsledek konfrontace se světiců...

Server
    CLA01
    Souhlas s Yarbekem a Varligem, krvácející a otrávení nemrtví (zvláště když si vezmete že jak lichové tak upíři mají ve svých tělech jed - viz. popisky k jednotlivým příšerám) jsou nesmysl, stejně tak jako demoralizovaní.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JANPETit View Post
    Neměla by renesance přinést spíše vylepšení a posílení, trochu mi to přijde jako opak. Uvidíme jak proti sobě půjde zvýšení Meele resistu a snížení HP. Jinak Liche už asi nebudu stačit tak snadno doplňovat jak dále pozoruji (předpokládám, že účel)...
    WTF? Měla by přinést vybalancování podle toho, jak by hra podle tvůrců měla vypadat...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Varlig View Post
    Mimo to upír má sice snížené životy o 1/3 ale zas odolnosti na fyzické útoky, kterýma útočí většina jednotek vzrostla o 1/3, spíš mě trápí výsledek konfrontace se světiců...
    Tak snad to vyvážej tak, aby světice (a potažmo i celý vojsko azylu) měli sníženou odolnost vůči temnotě.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Souhlas s Yarbekem a Varligem, krvácející a otrávení nemrtví (zvláště když si vezmete že jak lichové tak upíři mají ve svých tělech jed - viz. popisky k jednotlivým příšerám) jsou nesmysl, stejně tak jako demoralizovaní.
    Technicky vzato lich je stále živý ačkoliv má krev naředěnou jedem tak jemu by krvácení asi vadit mělo, u jedu těžko říct jestli by měl být imuní nebo by zvýšená koncentrace jedu měla škodit
    a upír má v žilách zas jed ředěný krví otázka je jestli tuto tělesnou tekutinu potřebuje k existenci, stejně tak má v popisu že pije krev aby zředil jed který by ho jinak rozežral zevnitř tudíž by mu další jed mohl uškodit A nakonec tkadlena tu považuju za živů takže krvácení určitě a jed možná.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Tak snad to vyvážej tak, aby světice (a potažmo i celý vojsko azylu) měli sníženou odolnost vůči temnotě.
    Snížená odolnost na temnotu nemrtvému moc platná nebude, u jednotek má temnotu jen tkadlena při zhoubném pohledu lich/ghůl/lamasu u zkaženosti a duch u léčení, s vyjímků tkadleny sů to jen skily co jdů použit jednů za pár kol.

Reply to Thread
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast