Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Denní bonus

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    @BBRothangald je v plánu udělat něco s automatickými bitvami? pokud ano, co (aspoň v náznacích)?
    Info přinesu, hned jak bude něco nového.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Sorry za OT: Ale BBRothe můžeš nám nějak zdůvodnit, proč už nemůžeme editovat příspěvky??
    Je to zejména z toho důvodu, aby se nezneužívala funkce editování. Stávalo se, že někdo někoho urazil, ten se ohradil taky urážkou, první hráč svůj příspěvek přepsal a jakoby nic. Mělo by to přispět k omezení urážek, trollingu a dohledatelnosti konverzací. A případným postihům.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    @BBRothangald

1) Licence automatické bitvy
    je k ničemu (na to už jsem poukazoval v jiném příspěvku). Nesmyslně dlouho trvá načítání bitvy, nesmyslně dlouho trvá průběh a jsou tam nesmyslné ztráty. I smrtící bitvy mám bez ztráty, tak proč používat AUTOMATIKU, kde ztratím na snadnou bitvu 10% upgradnuté army. NAvíc nejde automatika použít na vážně bitvy a více. Takže zase OT.

2) Denní bonus
    bych navrhoval, ať si každý při pátem dni zvolí, co se mu líbí. Já bych bral pouze a jen runový kámen. 5pečetí je mi k ***** a licence je taky k ***** (viz 1.)

3) Pečetě.
    Celá hra se dá hrát bez nákupu pečetí. Jediné, na co člověk dle mého názoru pečetě použije je rozšíření inventáře a změna skilů.

4) Vzdávání v boji
    Chci se vyléčit, takže vzdávání v boji je k ***** Co mít možnost vypnout (pro každého hrdinu zvlášť) tuto možnost?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Je to zejména z toho důvodu, aby se nezneužívala funkce editování. Stávalo se, že někdo někoho urazil, ten se ohradil taky urážkou, první hráč svůj příspěvek přepsal a jakoby nic. Mělo by to přispět k omezení urážek, trollingu a dohledatelnosti konverzací. A případným postihům.
    Viděl jsem na nějakém foru, že příspěvek nešel mazat a když ho majitel editoval, kdokoliv si mohl prohlédnout historii, co tam bylo původně.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JaraTheGreat View Post
    @BBRothangald

je k ničemu (na to už jsem poukazoval v jiném příspěvku). Nesmyslně dlouho trvá načítání bitvy, nesmyslně dlouho trvá průběh a jsou tam nesmyslné ztráty. I smrtící bitvy mám bez ztráty, tak proč používat AUTOMATIKU, kde ztratím na snadnou bitvu 10% upgradnuté army. NAvíc nejde automatika použít na vážně bitvy a více. Takže zase OT.

2) Denní bonus
    bych navrhoval, ať si každý při pátem dni zvolí, co se mu líbí. Já bych bral pouze a jen runový kámen. 5pečetí je mi k ***** a licence je taky k ***** (viz 1.)

3) Pečetě.
    Celá hra se dá hrát bez nákupu pečetí. Jediné, na co člověk dle mého názoru pečetě použije je rozšíření inventáře a změna skilů.

4) Vzdávání v boji
    Chci se vyléčit, takže vzdávání v boji je k ***** Co mít možnost vypnout (pro každého hrdinu zvlášť) tuto možnost?
    tento malý bonus je právě super,kdy ti například nevychází 150pečetí na další rozšíření invu(jen příklad), tak si počkáš 30dní bez toho,abys musel vůbec cokoliv kupovat a máš to což se mi líbí. ano,je to sice malý,neznatelný lvl ale po nějaké době celkem znatelný

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    tento malý bonus je právě super,kdy ti například nevychází 150pečetí na další rozšíření invu(jen příklad), tak si počkáš 30dní bez toho,abys musel vůbec cokoliv kupovat a máš to což se mi líbí. ano,je to sice malý,neznatelný lvl ale po nějaké době celkem znatelný
    oprava : malý neznatelný bonus..jsem unavený a občas píšu blbosti -_-

Server
    CLA01
    @BBRothangald

Účel automatické bitvy je jediný: ušetření času, který strávíš v bitvě. Vše ostatní jde stranou a je to daň za kratší čas bitvy. Nechceš-li ztráty, můžeš vždy bojovat normální bitvy. Spousta hráčů však tyto licence ocení.

2) Denní bonus
    Zatím nemáme v plánu dát hráčům bonusy na výběr.

3) Pečetě.
    Dá se to, nákup pečetí je dobrovolný.

4) Vzdávání v boji
    Zvážíme to, ale zatím to v plánu nebylo.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Účel automatické bitvy je jediný: ušetření času, který strávíš v bitvě. Vše ostatní jde stranou a je to daň za kratší čas bitvy. Nechceš-li ztráty, můžeš vždy bojovat normální bitvy. Spousta hráčů však tyto licence ocení.
    Dovolil bych si toto tvrzení napadnou, myslím že názor na fóru (tj. 100% pro možnost "automatické bitvy jsou nanic, potřebují rework a jak jsou je nikdo nepoužívá") by se dost snadno potvrdil i nějakou statistikou ze hry, např kolik hráčů ji použilo víc než jednou, kolik hráčů ji použilo víc než 10x... Netřeba nám lhát.

Zatím nemáme v plánu dát hráčům bonusy na výběr.
    Ano, už jsme si všimli že se tady jede spíš názoru hráču navzdory

Zvážíme to, ale zatím to v plánu nebylo.
    To ani nezvažujte, nikdy hráči neberte možnosti co a jak dělat, to je vždy cesta do pekel, potvrzená teorií her (ne něčím nad čím se filozofuje u piva, myslím oblast aplikované matematiky). Pokud chcete dát nějaký on/off switch, tak tu je mnohem víc možností co použije mnohem víc hráču, za mě např. přepínátko na manuální otáčení jednotek, do chození do menu tam a zpátky, je otravné, klikat po každém defendu kam potřebuju je ještě otravnější. Takových slepých uliček je tu docela dost, co by se daly vyřešit. Soustředtě se na to, co je třeba, kosmetika se dá dořešit kdykoliv.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2