Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Thread: podruhé zásek v 2 fázi, ztráta jednotek

Server
    CLA01

podruhé zásek v 2 fázi, ztráta jednotek

Zdravím,
    včera jsem šel poprvé na Sandra v Zemi světla (3 fáze bitvy), a mezi 2 a třetí fází se mi hra zasekla při načítání 3 fáze.. Po načtení stránky jsem byl u sandra, s dost velkýma ztrátama a naštvanej, že budu muset kvůli né vlastní chybě den verbovat jednotky a bojovat znovu.
    Dnes, po naverbování jednotek (podotýkám i za krystaly) jsem se utkal se Sandrem znovu a opět mezi 2 a 3 fází zásek.. Takže mám opět mrtvou půlku armády (ok, jsem lama, že si to nechám zabít ale to je jiná věc) a tentokrát už dost nasranej.
    Žádám Vás, dokud nejste schopni zajistit stabilitu serveru, aby alespoň v případě záseku a po opětovném načtení fungoval nějaký rollback před bitvu, protože jak blázen lítám všude po mapě, scháním suroviny na jednotky a pak o ně kvůli chybě serveru přijdu..
    Děkuji.
    Ps: poprosit o oživení jednotek je asi troufalé, ale bylo by to fér.

Server
    CLA01
    Já dneska byl sandra2 s druhou hráčkou, a hráli sme v pohodě ( ten déšť sice můj pc nestíhal,jelikož mám odvařenou grafárnu), ale nikde mi to nepadlo ani se nezaseklo,chybu hledej u sebe.
    + Vždy,když mi to padne,vypadne net,zavřu omylem stránku...po stisku F5 popřípadě znovu načtení hry do pár minut jsem opět v boji.
    Hledej chybu u sebe,server jede v pořádku.

Server
    CLA01
    Hledám chybu u sebe, ale když se to 2x seklo ve stejným místě a po znovunačtení stránky jsem se objevil u sanda bez jednotek a né v boji, tak chyba není u mě...

Server
    CLA01
    Psal jsi na podporu ? Vyřeší to s návazností na tvůj účet.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    Psal jsi na podporu ? Vyřeší to s návazností na tvůj účet.
    Přesně tak. Kontaktuj podporu, mrknou se, co se stalo a případně ti vrátí suroviny za ztracené jednotky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Děkuji, podpoře jsem psal.

Server
    CLA01
    Hele a dost!!!!Ja sem si kvuli Sandro2 dneska dobil za real prachy abych ho porazil kamos mi pomahal a uz sem byl ve triti fazi uz sem ho mel a napsalo mi to ustoupil jste!!!!!!!!!!??Chci reseni a rychle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tohle neni normaln i nejdriv to *** a ted tohle to uz je moc bud mi vratite svetice kteres sem tam nechal kone nebesany nebo mi sandra uznate za hotoveho mam dost tohle je na mrtvici ja to delam dve hodiy a ono se to vypne samo jho?
    Last edited by BBRothangald; 24.10.14 at 15:34. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    A ktomu nejde ani hat no sem tam uz za 500 korun ceskych to je moc uz !!!!!!

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by SulejmanHizer View Post
    Hele a dost!!!!Ja sem si kvuli Sandro2 dneska dobil za real prachy abych ho porazil kamos mi pomahal a uz sem byl ve triti fazi uz sem ho mel a napsalo mi to ustoupil jste!!!!!!!!!!??Chci reseni a rychle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tohle neni normaln i nejdriv to *** a ted tohle to uz je moc bud mi vratite svetice kteres sem tam nechal kone nebesany nebo mi sandra uznate za hotoveho mam dost tohle je na mrtvici ja to delam dve hodiy a ono se to vypne samo jho?
    Tak a brzdi. Rádi ti pomůžeme, pokud slušně, bez vulgarismů a bez urážek napíšeš na podporu a problém jasně popíšeš (sprosté a urážlivé příspěvky podpora většinou bez odpovědi maže). Chápu tvé rozhořčení, ale to není důvod k urážkám a sprostým slovům. Napiš prosím na podporu, ta se ti pokusí maximálně vyhovět. Od doby spuštění otevřené bety podpora kompenzovala už stovky hráčů, případně jim pomohla se splněním buglého úkolu. Takže se neboj, vše se vyřeší. Označ žádost jako problémy s platbou.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Od mého problému uběhl již týden, podporu jsem kontaktoval hned ten stejný den a žádná kompenzace neproběhla. Žádost byla napsaná slušně a myslím, že týden je dost času. Zajímalo by mě, jak to tedy bude? Píšu sem, protože tady admini aspoň reagují :-)

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast